Kontakt

Cервісний центр

Телефони:
0-800-500-290 (Дзвінкі на території України безкоштовні)
+38 044 496 03 00 (Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора)

01033, Київ, вул. Жилянська, 48, 50 A

info@miele.ua

Шановні клієнти,

Згідно Рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у місті Києві введено карантин, тому Miele Центри у місті Києві буде тимчасово зачинено у період з 22 березня по 9 квітня включно. Наша служба доставки працює у звичному режимі, тому ви можете здійснювати покупки побутової техніки, аксесуарів і хімії онлайн.

З сервісних та інших питань звертайтеся у Контактний Центр за номером телефону 0 800 500 290.

Звертаємо Вашу увагу, що Мiele Experience Center Б. Хмельницького, що знаходиться за адресою – м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 17/52А, відтепер працює як Центр видачі замовлень.
Про готовність інтернет-замовлення до видачі Вас буде сповіщено після узгодження з оператором, за умови наявності достатньої кількості товару в Центрі видачі.

Дякуємо за розуміння.Контактні дані

Пакети послуг технічного обслуговування

Ми пропонуємо пакети послуг, у кожного з яких є конкретні переваги для покупців техніки Miele - і для самої техніки також.

Pflege und Wartung

Технічна підтримка та обслуговування

Купуючи побутову техніку Miele, ви приймаєте рішення на користь першокласної якості та тривалого терміну служби. Для того щоб ваша побутова техніка радувала вас якомога довше, стала вашим справжнім партнером, ми пропонуємо програму професійного техобслуговування приладів - Технічна підтримка Miele.

Дізнайтесь більше про Технічну підтримку Miele