Принципи та цінності

Ми пишаємося довгою історією компанії, в якій співробітники завжди відігравали та продовжують відігравати вирішальну роль. І саме тому хочемо розповісти вам про те, що рухає нами в прагненні бути кращими.

Personalpolitik und Unternehmenskultur

Кадрова політика і корпоративна культура

Засновники компанії Карл Мілє і Рейнхард Цінканн заклали фундамент кадрової політики, заснованої на соціальній справедливості та повазі прав трудящих, і унікальною корпоративною культурою. З 1899 року це поєднання дозволяє компанії Miele підтримувати задоволеність співробітників на високому рівні і сприяє плідній співпраці на протязі багатьох років.

Leistungen für Mitarbeiter

Переваги для співробітників

Професіоналізм, творчий потенціал і готовність робити більше дозволяють співробітникам Miele домагатися унікальних результатів і бути кращими у своїй роботі. Компанія, у свою чергу, прагне підтримувати і підвищувати задоволеність і продуктивність співробітників, надаючи компенсації, комплексні посібники та гнучкий графік роботи.

Nachwuchsförderung

Ми цінуємо талант

Miele пропонує безліч можливостей для розвитку всередині Компанії. Перспективні та талановиті співробітники можуть реалізувати себе у цікавих напрямках і проектах, які також стануть внеском в успіх компанії. Утримання і розвиток внутрішніх талантів є пріоритетним для Компанії.

Personalentwicklung und Weiterbildung

Розвиток і навчання

Розвиток персоналу є пріоритетним у Miele, адже саме співробітники роблять успіх компанії можливим. Miele пропонує співробітникам широкий спектр можливостей для цілеспрямованого розвитку кар'єри і навчання. Особлива увага приділяється навичкам та особистостям кожного зі співробітників.

Arbeitssicherheit und Gesundheitsschutz

Турбота про безпеку і здоров'я співробітників

Miele піклується про здоров'я співробітників. Компанія гарантує безпеку праці і забезпечує для цього всі необхідні умови.

Beruf und Familie

Кар'єра та сім'я

Кадрова політика Miele підтримує сім'ю, як цінність. Компанія приділяє багато уваги дітям співробітників і допомагає співробітникам підтримувати баланс роботи та особистого життя.