• Професійне обладнання Miele -
    неперевершений експерт надійності та якості

Технології миття посуду

Блискучі результати мийки та продукція Miele Professional йдуть рука об руку. Професійні посудомийні машини Miele Professional поєднують в собі ідеальну ефективність мийки, неймовірно короткі цикли програм, чудові гігієнічні характеристики, економічність й ефективне використання ресурсів.

Детальніше про технології миття посуду

Технології прання

Наше пральне обладнання гарантує гігієнічно чисті результати. А запатентовані технології, як-от стільниковий барабан, забезпечують делікатний догляд у поєднанні з першокласними характеристиками очищення та сушіння. Прасувальні котки Miele Professional гарантують бездоганну кінцеву обробку.

Детальніше про технології прання

Медичні технології

Систематична безпека для найвищих результатів очищення та стерилізації. Відмінна обробка інструментів і лабораторного посуду завдяки інноваційним технологіям, широкому спектру аксесуарів і програм, адаптованих до конкретних випадків використання.

Детальніше про медичні технології

Сервіс

Коли ви купуєте продукцію Miele Professional, ви також отримуєте першокласне обслуговування. Ми пропонуємо відмінну технічну підтримку, залучаючи кваліфікованих фахівців власної сервісної служби. Регулярне сервісне обслуговування забезпечить високу надійність і безперебійне функціонування обладнання і дозволить повністю зосередитися на основних завданнях вашого бізнесу

Детальніше про сервіс Miele