• VG

    Запрошуємо Вас до співпраці!

  • VG

    Запрошуємо Вас до співпраці!

Проектний бізнес Miele International

 

Miele Project Business Нагороди за дизайн

Архітектори та дизайнери

Шановні пані та панове!

Компанія Miele рада представити вам оновлену програму співпраці, розроблену спеціально для архітекторів і дизайнерів. Ми впевнені, що на основі взаємовигідного партнерства ми зможемо реалізувати багато успішних проектів і втілити в життя цікаві творчі ідеї!

Компанія Miele традиційно приділяє особливу увагу дизайну своєї продукції і здійснює безліч спільних проектів з архітекторами і дизайнерами. Побутову техніку Miele відрізняє бездоганно витриманий єдиний стиль, гармонійне поєднання з інтер'єром, висока якість застосовуваних матеріалів. З року в рік компанія Miele отримує головні призи на міжнародних конкурсах дизайну, в числі яких Red dot і iF. Тому техніка Miele - це унікальний «матеріал» для створення високотехнологічної і багатофункціональної кухні.

Запрошуємо вас до співпраці!

Хочете розпочати партнерську роботу з компанією Miele? Перейдіть за посиланням та заповніть онлайн-заяву на реєстраціюМенеджер з проектного бізнесу зателефонує вам найближчим часом.

Подробиці про умови співпраці можна дізнатися, надіславши запит за адресою: designersclub@miele.ua

 

 

 

Переваги співробітництва

Якість і досконалість до самої останньої деталі - з цим твердженням ми пропонуємо Вам своє партнерство в реалізації високоякісних проектів.

Ще більше про переваги Miele

Miele Project Business

Сайт для архітекторів та дизайнерів. Інтегруйте техніку Miele безпосередньо в ваші плани, креслення і візуалізації. Необхідні дані доступні на цій сторінці.

Перейти до Miele Project Business

Зверніться до нас!

Наш головний офіс в Києві:
вул. Жилянська, 48, 50 А, БЦ "Прайм", 2 поверх
Тел.: 0 800 500 290

Контакти