Архітекторам та Дизайнерам

Девелоперам і Забудовникам

Шановні пані та панове!

Компанія Miele традиційно приділяє особливу увагу дизайну своєї продукції та здійснює безліч спільних проектів з архітекторами та дизайнерами. Побутову техніку Miele відрізняє бездоганно витриманий єдиний стиль, гармонійне поєднання з інтер'єром, висока якість матеріалів у виробництві.

Рік у рік компанія Miele отримує головні призи на міжнародних конкурсах дизайну, серед яких Red dot та iF.

Тому техніка Miele це унікальний «матеріал» для створення високотехнологічної та багатофункціональної кухні.

Запрошуємо вас до співпраці!

 


project.miele.ua - Новий сайт для Архітекторів та Девелоперів

 

Коли планується оснащення кухонь побутовою технікою в об'єктах нерухомості (житлові комплекси, клубні будинки, апартотелі, котеджні селища, готелі або офіси), Miele пропонує рішення преміум-рівня для комплексного обладнання у великих обсягах.

Підрозділ «Miele Project» є професійним партнером для реалізації проектів з кухнями або пральнями та орієнтований на потреби архітекторів, розробників проектів та інвесторів.

У багатьох країнах світу Miele є найпопулярнішим брендом і визнаний "найкращим брендом всіх часів" у всіх галузях промисловості на внутрішньому ринку Німеччини.

Техніка Miele допомагає створити оптимальні рішення, що відповідають сучасним стандартам житлової галузі.

Висока якість техніки та впізнаваність бренду Miele підкреслюють статусність об'єкта нерухомості, створюють особливе сприйняття та підвищують його привабливість.

 

Інструкції з монтажу та експлуатаціїВідвідати тест-драйвОзнайомитись з поточними Акціями компаніїВагомі причини для того, щоб обрати MieleПерсональний кабінет