• VG

  Запрошуємо Вас до співпраці!

  Miele Project Business
 • VG

  Зустрічайте Miele на виставці EuroCucina

  EuroCucina 2020
 • Зустрічайте Miele на фестивалі
  World Architecture Festival 2020

  WAF 2020

Проектний бізнес Miele International

 

Miele Project Business International Нагороди за дизайн

Архітекторам і Дизайнерам 

Девелоперам і Забудовникам

Компанія Miele традиційно приділяє особливу увагу дизайну продукції і втілює безліч спільних проектів з архітекторами та дизайнерами. Побутову техніку Miele відрізняє бездоганно витриманий єдиний стиль, гармонійне поєднання з інтер'єром та висока якість матеріалів.

З року в рік компанія Miele отримує головні призи на міжнародних конкурсах дизайну, в числі яких Red dot та iF. Тому техніка Miele - це унікальний «матеріал» для створення високотехнологічної і багатофункціональної кухні. 

Ми впевнені, що на основі взаємовигідного партнерства ми зможемо реалізувати багато успішних проектів і втілити в життя цікаві творчі ідеї!

Запрошуємо до співпраці архітекторів і дизайнерів!

Ми пропонуємо спеціальні умови, навчальні програми та участь в закритих заходах і конкурсах.

Для укладання договору необхідно заповнити Анкету та надіслати на адресу: designersclub@miele.ua

Коли планується оснащення кухонь побутовою технікою в об'єктах нерухомості (житлові комплекси, клубні будинки, апартотелі, котеджні містечка, готелі або офіси), Miele пропонує рішення для комплексного оснащення у великих обсягах.

Підрозділ «Miele Project» є професійним партнером для реалізації проектів з кухнями або пральнями і орієнтоване на потреби архітекторів, розробників проектів та інвесторів.

У багатьох країнах світу Miele є найбільш затребуваним брендом і визнаний "кращим брендом всіх часів" у всіх галузях промисловості на внутрішньому ринку Німеччини.

Техніка Miele допомагає створити оптимальні рішення, що відповідають сучасним стандартам житлової галузі.

Висока якість техніки і впізнаваність бренду Miele підкреслюють статусність об'єкта нерухомості, створюють особливе сприйняття і підвищують його привабливість.

   

 

 

 

Інструкції з монтажу та експлуатаціїВідвідати тест-драйвОзнайомитись з поточними Акціями компаніїВагомі причини для того, щоб обрати MieleПерсональний кабінетФорма заяви для співробітництва