• VG

    Запрошуємо Вас до співпраці!

  • VG

    Запрошуємо Вас до співпраці!

Проектний бізнес Miele International

 

www.miele-project-business.com Нагороди за дизайн

Архітектори та дизайнери

Шановні пані та панове!

Компанія Miele рада представити вам оновлену програму співпраці, розроблену спеціально для архітекторів і дизайнерів. Ми впевнені, що на основі взаємовигідного партнерства ми зможемо реалізувати багато успішних проектів і втілити в життя цікаві творчі ідеї!

Компанія Miele традиційно приділяє особливу увагу дизайну своєї продукції і здійснює безліч спільних проектів з архітекторами і дизайнерами. Побутову техніку Miele відрізняє бездоганно витриманий єдиний стиль, гармонійне поєднання з інтер'єром, висока якість застосовуваних матеріалів. З року в рік компанія Miele отримує головні призи на міжнародних конкурсах дизайну, в числі яких Red dot і iF. Тому техніка Miele - це унікальний «матеріал» для створення високотехнологічної і багатофункціональної кухні.

Запрошуємо вас до співпраці!

Хочете розпочати партнерську роботу з компанією Miele? Перейдіть за посиланням та заповніть онлайн-заяву на реєстраціюМенеджер з проектного бізнесу зателефонує вам найближчим часом.

Подробиці про умови співпраці можна дізнатися, надіславши запит за адресою: designersclub@miele.ua

Також ви можете заповнити анкету і направити її за адресоюdesignersclub@miele.ua

Для фізичних осіб: Анкета  

Для юридичних осіб: Анкета

 

 

 

Переваги співробітництва

Якість і досконалість до самої останньої деталі - з цим твердженням ми пропонуємо Вам своє партнерство в реалізації високоякісних проектів.

Ще більше про переваги Miele

Miele Project Business

Сайт для архітекторів та дизайнерів. Інтегруйте техніку Miele безпосередньо в ваші плани, креслення і візуалізації. Необхідні дані доступні на цій сторінці.

Перейти до Miele Project Business

Зверніться до нас!

Наш головний офіс в Києві:
вул. Жилянська, 48, 50 А, БЦ "Прайм", 2 поверх
Тел.: 0 800 500 290

Контакти