Про нас

Вагомі причини для вибору Miele Professional

Якість Miele Professional

Якість, на яку можна покластися. Прилади Miele Professional розроблені інженерами Miele, а ретельно відібрані компоненти переважно виробляються в наших власних технологічних центрах у Німеччині і Європі. Для нас німецька інженерія полягає насамперед в особливій увазі до деталей. І ми докладаємо максимальних зусиль навіть для найменших покращень.

Це значить, що ми можемо гарантувати надзвичайну довговічність продукції та 100 % якість в усьому, що ми робимо, чим не можуть похвалитися інші представники відповідної галузі.

 

Ефективність Miele Professional

Компанія Miele Professional забезпечила собі провідні позиції у сфері якості в довгостроковій перспективі. Якщо проаналізувати витрати за весь життєвий цикл нашої продукції, можна переконатися, наскільки економні наші прилади. Для наших клієнтів німецька інженерія означає також першокласну ефективність, витривалість, низькі витрати води та споживання електроенергії, яка водночас гарантує швидкі й безпечні процеси та надійні безвідмовні технології.

 

Продуктивність Miele Professional

Якими б не були вимоги, що їх висувають до нашого обладнання, продуктивність і довговічність надійної конструкції обладнання не можуть не вражати. Усі наші вироби проходять повну перевірку функціональності й готові до щоденного використання лише після успішного завершення всіх випробувань. Вони продовжуватимуть ефективно та безвідмовно працювати впродовж тривалого часу, дозволяючи нашим клієнтам зосередитися на своєму ключовому завданні – забезпеченні відмінних результатів.

 

Ергономіка Miele Professional

Прилади Miele Professional пропонують численні інтелектуальні функції та точно адаптуються до індивідуальних вимог. Багато з цих процесів виконуються автоматично, але саме свобода в регулюванні програмних параметрів дозволяє приладам працювати так швидко та інтуїтивно зрозуміло. Проста навігація на наших зрозумілих текстових дисплеях спрощує використання.

 

Обслуговування Miele Professional

Наше обслуговування починається ще перед доставкою виробів. Ми виконуємо ретельний аналіз місця установки та детальні розрахунки. Разом із нашими замовниками ми створюємо спеціальні рішення для індивідуальних випадків. Результатом стає унікальна система, що гарантує безпечні та ефективні процеси. Наш сервісний персонал завжди доступний для замовників протягом робочих годин. Наші індивідуально адаптовані контракти на сервісне та технічне обслуговування гарантують повний спокій клієнтів. Регулярні огляди, сервісне й технічне обслуговування дають змогу досягти безпечної та надійної роботи, запобігають простоям і захищають ваші інвестиції. І навіть якщо щось станеться, наша мережа обслуговування Miele Professional забезпечить надзвичайно швидке усунення проблеми.

Принципи діяльності

Компанія Miele Professional виготовляє комерційну продукцію для галузей, де використовуються професійні посудомийні машини, технології прання, лабораторні технології, стоматологічна та медична техніка. Miele Professional – правильний вибір для тих, хто шукає інноваційну високоякісну продукцію з надзвичайними характеристиками очищення та високими гігієнічними стандартами.

Детальніше про корпоративні принципи діяльності

Історія

Уже понад 90 років Miele & Cie. KG успішно діє у галузі виробництва професійного обладнання. Спочатку це були великі пральні машини, потім додалися посудомийні машини, а з 1960-х років – і медичне обладнання. Починаючи з 2000 року, компанія Miele Professional із простого виробника розвинулася до системного постачальника комерційних рішень.

Детальніше про історію Miele

Керівництво

Компанією Miele Professional International керують пан Андреас Бардуна (Andreas Barduna; відділ маркетингу/збуту) і пан Міхаель Крімпманн (Michael Krimpmann; технологічний підрозділ).

Операційна діяльність напрямку Professional збутової компанії для Німеччини належить до відповідальності пана Мартіна Гюбнера (Martin Hübner).

Детальніше про керівництво Miele

Business development

У 2022 фінансовому році компанія досягла обсягу продажів у 5,43 млрд євро, що на 591,0 млн євро, або на 12,2% вище за аналогічний показник минулого року. На внутрішньому ринку Німеччини обсяг продажів склав 1,47 млрд євро. У групі компаній Miele працює  23 300 осіб по всьому світу, з них 11 900 - в Німеччині (станом на 31 грудня 2022 року).

Детальніше про розвиток підприємства

Сталий розвиток

Для Miele сталий розвиток закладений у цінностях і традиціях компанії і є основою для довгострокового успіху організації. Компанія Miele – член організації ООН із питань сталого розвитку «Глобальний договір ООН» і підписала «Хартію про різноманіття». Компанія Miele публікує звіт зі сталого розвитку кожні два роки.

Детальніше на сторінці Miele-Nachhaltigkeit.de
UA RU