Перша дизайнерська лінія ArtLine від Miele - досконалість мінімалізму

23.02.2017 № 032/2016

Коли кухня і вітальня зливаються в єдиний простір, до дизайну інтер'єру висуваються особливі вимоги. На перший план виходять мінімалізм, чіткість ліній, відсутність виступаючих деталей – ніщо не повинно порушувати гармонію форм і відволікати від сприйняття інтер'єру в цілому. Miele підтримує цей тренд і пропонує нову серію кухонної техніки АртЛайн. Техніку цієї серії відрізняє повна відсутність ручок і будь-яких інших виступаючих деталей, завдяки чому вона розчиняється серед меблевих фасадів, і по-новому втілює концепцію повної інтеграції побутових приладів.

Особливістю серії АртЛайн є фасади, виконані зі скла, а також вбудовані дисплеї приладів, що дозволяє створити стильний інтер'єр кухні – без єдиної ручки. В лінійку увійшли духові шафи, комбі-пароварки (45 см глибиною і 60 см), а також духові шафи з функцією НВЧ. З цими приладами ідеально поєднуються кавомашини, варильні панелі, шафи для підігрівання посуду і їжі, вакууматори, винні шафи, різні холодильні установки, а також посудомийні машини з технологією Knock2open – всі без ручок. Крім того, доступна модель витяжки, яка при вимкненні автоматично ховається за меблевим фасадом і стає практично невидимою.

«АртЛайн створює нові, симбіотичні відносини між кухонними меблями і побутовою технікою – стримані і елегантні одночасно», – зазначає Гернот Треттенбрейн, керуючий директор міжнародного підрозділу побутової техніки Miele. «А якщо взяти до уваги вже знайомі серії ContourLine і PureLine з усіма їх колірними і художніми рішеннями, то у клієнтів Miele з'являються широкі можливості для дизайну кухні згідно власних уподобань. Miele може запропонувати ідеальне поєднання для будь-якого стилю кухні», – резюмує Треттенбрейн. 

З технічної точки зору, в основу серії АртЛайн ввійшли моделі вбудованої техніки Miele покоління 6000, але із однією важливою відмінністю. Функцію ручок виконують сенсори, вбудовані в лицьову панель (Touch2open). При легкому дотику до сенсора відкриваються дверцята, оснащені мотором, який забезпечує зупинку руху, коли дверцята повністю відкриті. Клієнтам пропонуються флагманські моделі, оснащені сенсорним дисплеєм M Touch, який своєю взаємодією з користувачем більше нагадує смартфон з практичною функцією пошуку і широким вибором автоматичних програм.

Вбудована техніка серії АртЛайн від Miele доступна в кольорі «діамантовий білий», «чорний обсидіан» і в новому кольорі «графітовий сірий». Цей елегантний колір підкреслює чистоту і лаконічність форм та чудово поєднується з різними кухонними інтер'єрами, проте особливо вдало він виглядає в інтер'єрах, виконаних в темних і холодних тонах.

В Україні серія ArtLine з’явиться в продажу з грудня 2016 року.

Про Miele: Miele є одним з провідних світових виробників побутової техніки класу преміум, в тому числі електроплит, духовок, пароварок, холодильників і морозильних камер, кавоварок, посудомийних і пральних машин і пилососів. Продукція компанії також включає в себе промислові посудомийні і пральні машини, сушильні машини, мийки-дезінфектори для лабораторного і медичного використання (Miele Professional). У компанії, заснованої в 1899 р., 8 заводів в Німеччині і по одному заводу в Австрії, Чехії, Китаї та Румунії. У 2014/15 р. оборот Miele склав приблизно 3,49 млрд. євро, при цьому 70,4% продукції було реалізовано за межами Німеччини. Дочірні підприємства або дистриб'ютори забезпечують продаж техніки Miele майже в 100 країнах світу. Компанія Miele є сімейним бізнесом, і з моменту її заснування змінилося чотири покоління власників. У компанії зайнято 17 741 співробітник, з них 10 346 працюють в Німеччині. Штаб-квартира компанії знаходиться в Гютерсло, Вестфалія.

Ваша контактна особа
Ansprechpartner

Контактні особи

Якщо у вас є запитання або побажання, зателефонуйте або напишіть нам на електронну адресу. Ми із задоволенням допоможемо вам.

Детальніше