Цифри та факти

Miele-Eingangsbereich

Про компанію Miele


Miele — всесвітньо відомий постачальник високоякісної побутової техніки для приготування їжі, прання та догляду за підлогою. Крім того, компанія Miele постачає посудомийні машини, пральні та сушильні машини для комерційного застосування, а також техніку для підготовки медичних інструментів та лабораторного обладнання («Miele Professional»). Компанія Miele представлена в 100 країнах власними торговими фірмами і фірмами-імпортерами.

Компанія

Компанія Miele & Cie. KG з моменту заснування у 1899 р. належить сім`ям Мілє (51%) та Цинканн (49%). Головний офіс із головним відділом управління й основним заводом знаходиться в Гютерсло (Gütersloh).

До основних відомостей (зведені дані)

Принципи діяльності

Miele — незалежна сімейна компанія, яка прагне стати лідером галузі за якістю та досконалістю технологій. Компанія Miele відстоює позицію щодо встановлення відносин на основі співпраці зі своїми діловими партнерами, забезпечення підтримки зорієнтованої на працівників корпоративної культури, а також сталості цінностей, цілей та методів керівництва.

Керівництво компанії

Miele & Cie KG очолюють шість керуючих директорів, які є рівноправними суб'єктами діяльності: Олаф Барч (керуючий фінансовий і адміністративний директор), д-р Штефан Брайт (керуючий технологічний директор), д-р Аксель Кніль (керуючий директор з маркетингу та продажу) і д-р Маркус Мілє і Райнхард Цінканн (керуючі директори і співвласники).

До сторінки "Менеджмент" (розділ "Про нас")

Працівники

Кількість співробітників Miele в усьому світі складає 20 098 чоловік, з яких 11 225 працюють в Німеччині.

Розвиток підприємства

Протягом 2017-2018 фінансового року, що завершився 30 червня, обсяг продажів компанії склав 4,1 млрд. євро, що вище аналогічного показника минулого року на 167 млн. євро або на 4,3%.  На домашньому ринку в Германії доходи компанії виросли до 1,21 млрд. євро (плюс 2,4%). 

Сталий розвиток

Компанія Miele закріпила прагнення до сталого розвитку в своїх цінностях та традиціях; сталий розвиток — безперечна основа довгострокового успіху організації. Компанія Miele — член організації ООН з питань сталого розвитку «Глобальний договір» та підписала «Хартію про різноманіття». Компанія Miele публікує звіт зі сталого розвитку кожні два роки. Всю іншу інформацію стосовно сталого розвитку можна знайти тут.

Завантажити звіт зі сталого розвитку

Історія

Компанія Miele була заснована у 1899 р. Карлом Мілє (Carl Miele) та Райнхардом Цінканном (Reinhard Zinkann) як завод центрифуг та з самого початку зайняла вигідне положення на ринку як постачальник у сфері сільського господарства. Компанія випускала обладнання для молочної промисловості, пральні машини, велосипеди та навіть автомобілі. Сьогодні компанія зосереджена на прагненні до міжнародного лідерства у сфері якості та вдосконалення технологій виробництва побутової та комерційної техніки.

Ansprechpartner

Контактні особи

Якщо у вас є запитання або побажання, зателефонуйте або напишіть нам на електронну адресу. Ми із задоволенням допоможемо вам.

Детальніше