Цифри та факти

Компанія

Компанія Miele & Cie. KG з моменту заснування у 1899 р. належить сім`ям Мілє (51%) та Цинканн (49%). Головний офіс із головним відділом управління й основним заводом знаходиться в Гютерсло (Gütersloh).

До основних відомостей (зведені дані)

Принципи діяльності

Miele — незалежна сімейна компанія, яка прагне стати лідером галузі за якістю та досконалістю технологій. Компанія Miele відстоює позицію щодо встановлення відносин на основі співпраці зі своїми діловими партнерами, забезпечення підтримки зорієнтованої на працівників корпоративної культури, а також сталості цінностей, цілей та методів керівництва.

Керівництво компанії

Miele & Cie KG очолюють шість керуючих директорів, які є рівноправними суб'єктами діяльності: д-р Маркус Мілє (виконавчий директор і співвласник), д-р Штефан Брейт (технології), д-р Аксель Кніель (маркетинг і продажі), Ребекка Штайнхейдж (людські ресурси та корпоративні справи), д-р Райнхард Цінканн (виконавчий директор і співвласник) та Олаф Барч (фінанси та адміністрування).

Співробітники

У групі Miele працює 23 300 людей у всьому світі, з них 11 900 - у Німеччині.

Розвиток бізнесу

У 2022 фінансовому році компанія досягла обсягу продажів у 5,43 млрд євро, що на 591,0 млн євро, або на 12,2% вище за аналогічний показник минулого року. На внутрішньому ринку Німеччини обсяг продажів склав 1,47 млрд євро.

Сталий розвиток

Компанія Miele закріпила прагнення до сталого розвитку в своїх цінностях та традиціях; сталий розвиток — безперечна основа довгострокового успіху організації. Компанія Miele — член організації ООН з питань сталого розвитку «Глобальний договір» та підписала «Хартію про різноманіття». Компанія Miele публікує звіт зі сталого розвитку кожні два роки.

Сталий розвиток

Історія

Компанія Miele була заснована у 1899 р. Карлом Мілє (Carl Miele) та Райнхардом Цінканном (Reinhard Zinkann) як завод центрифуг та з самого початку зайняла вигідне положення на ринку як постачальник у сфері сільського господарства. Компанія випускала обладнання для молочної промисловості, пральні машини, велосипеди та навіть автомобілі. Сьогодні компанія зосереджена на прагненні до міжнародного лідерства у сфері якості та вдосконалення технологій виробництва побутової та комерційної техніки.

До хронології (розділ «Про нас»)