General Terms and Conditions

Miele Exclusive Care

1. Послуги

1.1 Miele Exclusive Care - це програма одноразового технічного обслуговування на дому, проведеного кваліфікованими фахівцями компанії ТОВ "Мілє". Програма дає покупцеві право на проведення одноразового діагностичного обслуговування і оцінки технічних характеристик побутової техніки Miele, зазначеної в замовленні на послуги за програмою Miele Exclusive Care.

1.2 Послуга включає перевірку приладу за допомогою засобів діагностики (де це передбачено), очистку зовнішніх поверхонь, догляд і технічне обслуговування побутової техніки. Під час візиту фахівця також виконується оновлення програмного забезпечення (у разі потреби).

1.3 Компанія ТОВ "Мілє" запланує візит фахівця додому в узгоджене з вами час.

1.4 При виявленні фахівцем неполадок або ознак зносу під час візиту, що не входять в обсяг гарантійних зобов'язань виробника і після закінчення гарантійного періоду, за бажанням клієнта може бути виконаний ремонт. Вартість запчастин та робіт оплачується окремо відповідно до діючого прейскуранта ТОВ "Мілє". При цьому клієнту надається діюча на даний період знижка на запасні частини, використані при ремонті.

2. Умови

2.1 Програма Miele Exclusive Care діє виключно щодо побутової техніки Miele, що не використовується в комерційних цілях, незалежно від дати придбання.

2.2 Послуги з програмою Miele Exclusive Care надаються виключно в разі правильної установки і експлуатації побутової техніки відповідно до вказівок інструкції з встановлення та експлуатації.

2.3 Послуги з програмою Miele Exclusive Care надаються виключно на території Києва та Київської області.

3. Оплата

3.1 Ціни на послуги за програмою Miele Exclusive Care вказані в прейскуранті, з яким можна ознайомитися при розміщенні замовлення в точці продажу, та на сайті www.miele.ua.

3.2 Послуга повинна бути повністю оплачена в день її надання.

4. Обмеження

4.1 У обсяг послуг за програмою Miele Exclusive Care не належать такі продукти і послуги:
a) Усунення дефекту побутової техніки Miele, присутнього на момент візиту фахівця (оплачується окремо відповідно до діючих тарифів);
b) Додаткові послуги з ремонту (оплачуються окремо згідно з діючими тарифами);
c) Компенсація збитків внаслідок неналежного використання (включаючи відсутність технічного обслуговування, догляду та дбайливої ​​експлуатації), недбалого ставлення, аварії і природного зносу;
d) Чистка та догляд в разі недбалого ставлення та відсутності догляду відповідно до інструкції по експлуатації;
e) Лінійка професійної техніки Miele і побутова техніка Miele, яка використовується в комерційних цілях.

5. Відповідальність

ТОВ "Мілє" несе відповідальність відповідно до чинного законодавства України.