Офіційне повідомлення

Офіційне повідомлення

© Всі права інтернет-сайту Miele захищені
Командитне товариство, розташоване в м. Гютерсло, реєстрація в торговому реєстрі. Відповідальні акціонери:

Товариство з обмеженою відповідальністю Miele Verwaltungs-GmbH, Гютерсло, зареєстровано у м. Гютерсло, № в торговому реєстрі 1325,
Товариство з обмеженою відповідальністю Zinkann Verwaltungs-GmbH, Гютерсло, зареєстровано у м. Гютерсло, № в торговому реєстрі 1324.

Керівництво: 

Едуард Зайлер, Маркус Мілє,

Олаф Барч, Райнхард Цінканн, Штефан Брайт, 

Аксель Кніль 

ІПН: DE126784329


Політика конфіденційності персональних даних
Компанія ТОВ Мілє (далі компанія Miele) надає великого значення надійному захисту конфіденційності персональних даних, що їй надаються, і неухильно дотримується чинного законодавства України.

З цієї причини ми вітаємо Ваш намір уважно ознайомитися з Політикою щодо захисту конфіденційності та безпеки персональних (особистих) даних.

В якості Оператора Ваших персональних даних виступає ТОВ «Мілє» 01033, Київ, вул. Жилянська, 48,50 А.

Використання персональних даних
Дана Політика компанії Miele в області конфіденційності персональних даних діє по відношенню всіх персональних даних клієнтів, зібраних або використовуваних компанією. Ми використовуємо персональні дані, наприклад, П.І.Б., адресу доставки, адресу електронної пошти, номер телефону для зв'язку, тільки з особистого дозволу власника відповідно до законодавства України.

Мета збору персональних даних:

  • покупка продукції компанії Miele;
  • доставка придбаної продукції компанії Miele;
  • гарантійне і після гарантійне обслуговування продукції компанії Miele;
  • реєстрація вашої покупки;
  • запит інформації про послуги і пропоновані товари;
  • отримання персональних повідомлень і спеціальних пропозицій по вас цікавлять;
  • збір і обробка статистичної інформації та проведення маркетингових, соціологічних та інших досліджень, у тому числі дослідження задоволеності споживачів;
  • рекламування товарів, робіт, послуг шляхом здійснення прямих контактів із споживачем за допомогою засобів зв'язку.

Надані Вами персональні дані також дозволять нам проводити маркетингові дослідження, допомагаючи в розробці кращої продукції, забезпечувати обслуговування клієнтів, що краще відповідає їхнім запитам, і вдосконалювати наші сервіси.

Використовуючи цей інтернет-сайт і / або надаючи Мілє персональні дані, Ви висловлюєте згоду на обробку своїх персональних даних способами і в цілях передбаченими цією політикою. Якщо Ви не згодні з цією Політикою, просимо вас не користуватися цим сайтом і не надавати Мілі свої персональні дані.

Безпека
Компанія Miele гарантує збереження Ваших персональних даних від втрати, пошкоджень, фальсифікації і незаконного розповсюдження. Ми усвідомлюємо свою відповідальність щодо захисту інформації, яку ви нам довіряєте. Компанія Miele використовує різні технічні способи захисту Ваших персональних даних, включаючи спеціальні служби, брандмауери і т.д.

Мілі вживає необхідні технічні та організаційні заходи інформаційної безпеки, щоб запобігти витоку інформації і звести ризики до мінімуму.
У розділах Інтернет-сайту Мілє, що підтримують онлайнові транзакції, ми будемо застосовувати для захисту конфіденційності та безпеки таких транзакцій стандартні заходи безпеки, наприклад, забезпечувані протоколом "Secure Sockets Layer" ("SSL").

Технології
Даний інтернет-сайт використовує сервіс Google Analytics. Цей сервіс веб-аналітики використовується для оцінки трафіку на сайті. При цьому для Miele складаються звіти про відвідуваність сайту, щоб компанія Miele могла поліпшити свій інтернет-контент і більш точно відповідати Вашим потребам. Це виконується тільки анонімним чином за допомогою скорочення IP-адреси, тому виключається можливість простежити за активністю в мережі конкретної особи. Отримані дані використовуються тільки в статистичних цілях і в анонімній формі. Google ніколи не використовує скорочений IP-адресу у зв'язку з іншими даними Google. Ви можете в будь-який час скасувати дозвіл на відстеження трафіку в інтернеті на майбутнє. Розширення для Вашого браузера можна завантажити та встановити з сайту Google (https://tools.google.com/dlpage/gaoptout).

Посилання на інші сайти
За допомогою посилань, розміщених на сайтах компанії Miele, Ви можете перейти на вебсайти інших компаній. Компанія Miele не несе відповідальності за збереження даних та інформацію, розміщену на цих інтернет-ресурсах.

Питання про захист даних 
Якщо у Вас виникли питання або зауваження з приводу захисту персональних даних - зв'яжіться з нашим співробітником, відповідальним за питання захисту інформації (info@miele.ua).

Розвиток інтернет-ресурсів
Подальший розвиток інтернет-ресурсів безумовно впливає на нашу стратегію захисту інформації. У разі введення змін ми негайно проінформуємо Вас про це. Тим не менш, у разі внесення в дану Політику істотних змін, ТОВ Мілє розмістить повідомлення про такі зміни на початку цього документа і на головній сторінці Інтернет-сайту. Ми рекомендуємо Вам час від часу переглядати цю Політику для отримання інформації про будь-які такі зміни.