VG

У 2011 році компанія Miele перейшла в Україні на нову збутову модель. Система уповноважених Miele Партнерів, або MCA (Miele Chartered Agency), вже успішно зарекомендувала себе в багатьох країнах світу.
Підписуючи договір, оформляючи бланк замовлення, вносячи платіж у будь-якого Miele Партнера, ви замовляєте техніку безпосередньо у ТОВ Мілє - офіційного імпортера техніки Miele в Україні. В незалежності від того, до кого з Miele Партнерів ви звернулися, ТОВ Мілє гарантує єдиний рівень цін на всю продукцію Miele і самостійно забезпечує її доставку до вас додому.

Статусом Miele Партнер володіє торгова компанія, яка отримала спеціальний сертифікат, що підтверджує відповідність високим стандартам обслуговування Miele. Miele Партнери нададуть вам консультаційні послуги з вибору техніки і допоможуть знайти оптимальне рішення саме для вас.

Miele Партнери представлені в кухонних студіях, в монобрендових салонах Miele, гіпермаркетах електроніки, магазинах роздрібної торгівлі побутовою технікою та магазинах інших форматів.

Ваше замовлення, після розміщення у будь-якого з Miele Партнерів, надходить безпосередньо в центральний офіс ТОВ Мілє. Ми обробляємо замовлення і готуємо доставку кінцевому покупцеві. Завдяки централізованій обробці замовлень в офісі Miele, передбаченою новою системою продажів, ТОВ Мілє забезпечує контроль над єдиною ціновою політикою.

Пряма доставка від офіційного імпортера техніки Miele в Україні дозволяє минути ланцюжок посередників. Ви можете бути впевнені в оперативності доставки та її якості. Продукція Miele доставляється на фірмовому, спеціально обладнаному для перевезення побутової техніки, транспорті з урахуванням технічних особливостей обраного вами товару. За умови наявності товару на складі ТОВ Мілє здійснює доставку в мінімально можливі терміни.

Miele надає послуги з підключення техніки. На надання цих послуг уповноважені лише висококваліфіковані фахівці, які пройшли навчання в Академії Miele.
Ваша техніка Miele буде прекрасно працювати з самого першого дня і не завдасть жодного клопоту протягом усього терміну служби.
З питань експлуатації техніки Miele ви можете зв'язатися з Центром обслуговування клієнтів, який завжди готовий надати необхідну консультаційну підтримку.
При можливі несправності рекомендуємо звернутися в сервісну службу Miele в Україні. Співробітники служби сервісу компанії є сертифікованими фахівцями вищої категорії - всі вони пройшли спеціальне навчання в тренінг-центрі Miele.
Ремонтні роботи виконуються з використанням тільки оригінальних комплектуючих. Це дозволяє надати гарантію на замінені деталі та виконані роботи відповідно до закону України про захист прав споживачів.

Продукція Miele - побутова техніка і професійне обладнання - відповідає найсучаснішим світовим тенденціям і представлена ​​на п'яти континентах земної кулі. Інноваційне лідерство - основа діяльності компанії. Тільки той, хто дотримується принципу «все краще і краще», може розраховувати на неминущий успіх. Цю істину відкрили ще в 1899 році засновники Miele - Карл Мілє і Райнхард Цінканн.

Завдяки чудовій якості продукції та інноваційним розробкам компанія Miele з моменту свого заснування і по сьогоднішній день знаходиться в ряду провідних світових виробників побутової техніки преміум-класу і професійного устаткування. Виробництво знаходиться переважно в Німеччині та інших країнах Євросоюзу, що гарантує високі стандарти виконання і довгий термін служби техніки.

Miele пропонує вам стати володарем унікальної побутової техніки та надає високий рівень обслуговування на весь період її експлуатації.

Перейти до списку діючих партнерів