Посудомийні машини Miele G 6000 EcoFlex - блискучий результат за 58 хвилин

23.02.2017 № 033/2016

Нові посудомийні машини Miele серії G 6000 EcoFlex завершують цикл миття класу А менш, ніж за одну годину – абсолютний рекорд, підтверджений дослідженнями німецької експертної організації TÜV. Ще одне унікальне досягнення – безпрецедентна енергоефективність: при роботі в режимі ECO, рівень енергоспоживання нових посудомийних машин знижується нижче мінімальної позначки класу А +++ на цілих 20%. І нарешті: завдяки новому дизайну піддонів для посуду, нові моделі Miele міцно утримують лідерство також за такими параметрами, як місткість і зручність завантаження.

Користувачі сучасних посудомийних машин, в яких передбачається низьке енергоспоживання, часто скаржаться на занадто тривалі цикли програми або неідеальний результат миття. Посудомийні машини G 6000 EcoFlex залишають ці проблеми в минулому: новий режим QuickPowerWash дозволяє їм помити і висушити посуд всього за 58 хвилин. І це досягається без зниження якості миття, яке залишається на рівні класу А –  факт, підтверджений німецькою незалежною експертною організацією TÜV Rheinland.

«Режим QuickPowerWash – це відповідь на запити наших покупців, які висувають високі вимоги до якості роботи посудомийної машини, але при цьому для них важливо, щоб цикл її роботи був якомога коротшим. Нам вдалося вирішити цю дилему, і набагато надійнішим способом, ніж пропонують інші виробники», – зазначає Гернот Треттенбрейн, директор міжнародного підрозділу побутової техніки Miele.

Таке поєднання якості і швидкості роботи стало можливим багато в чому завдяки ще одній інноваційній розробці Miele – капсулам UltraTabs Multi, створеним спеціально для G 6000 EcoFlex і режиму QuickPowerWash. На відміну від звичайних багатокомпонентних таблеток, миючі засоби від Miele повністю розчиняються за 2-3 хвилини. Таким чином, навіть в поєднанні з прискореною програмою, вони досягають дуже високих результатів миття і сушіння, що підтверджено сертифікатом TÜV.

Виняткова енергоефективність за рахунок збереження тепла

В основі високої енергоефективності нових посудомийних машин Miele лежить, крім іншого, ще одна унікальна розробка – теплообмінник EcoTech, яким оснащена більшість моделей серії. Цей пристрій розташований в правій частині машини і представляє собою блок теплообміну з двома відокремленими циклами води. Один з цих циклів переносить холодну воду з-під крана, інший – є системою з кількох петель. Другий цикл містить гарячу воду, що залишилася після останньої стадії режиму роботи машини: вона циркулює в системі і допомагає попередньо підігрівати свіжу воду, що надходить в резервуар. Таким чином, скорочується споживання електричної енергії, необхідної для нагрівання води до потрібної температури, що підвищує рейтинг енергоефективності нових моделей з А +++ до А +++ мінус 20%.

«Якщо рахувати витрати за рік, то, з огляду на середнє домашнє споживання, цей показник відповідає щорічній економії близько 50 кіловат на годину», – пояснює Гернот Треттенбрейн.

Крім цього, всі посудомийні машини EcoFlex для додаткової економії можуть підключатись до джерела гарячої води.

Більше гнучкості і зручності при завантаженні

З випуском на ринок фірмового регульованого 3D-короба для столових приборів, компанія Miele встановила нові стандарти в області завантаження камер посудомийних машин, а завдяки наявності в камері інших регульованих частин – таких, як висувні області у верхньому і нижньому піддонах – можливості при завантаженні стають практично безмежними. Посудомийні машини Miele дозволяють комфортно розмістити будь-які об'ємні і крихкі предмети: високі келихи, великі блюда або об'ємні сковороди, і при цьому Ви будете повністю впевнені в їх збереженні.

Центральний сектор нового 3D-короба для столових приборів складається з двох рядів висувних областей. Їх можна регулювати по висоті, щоб залишити місце для, наприклад, великого ополоника. Вони також дозволяють розмістити довгі тонкі предмети – кухонні ножі або прибори для сервірування салату – таким чином, щоб вони були розташовані безпечно, і могли бути ретельно промиті і висушені з усіх боків.

Нижній піддон оснащений новими, регульованими по висоті тримачами для склянок FlexCare. Їх поверхня покрита фіброармованим тактильним пластиком, завдяки якому надійно фіксуються навіть маленькі чарки. Для високих келихів передбачені нові силіконові вставки, які дозволяють ефективно закріпити навіть крихкі предмети.

Для додаткової зручності всі робочі елементи в нових моделях, які можна зняти або перемістити на одну сторону, виділені помаранчевим кольором. Ці позначки FlexAssist доповнені наочними символами – у вигляді чашки або келиха вина, наприклад, –  і служать своєрідними підказками для користувачів, допомагаючи їм ефективніше розташувати предмети.

Просте підключення до безпровідної мережі  

Деякі моделі посудомийних машин серії EcoFlex можна підключати до мережі Інтернет через домашній роутер без додаткових модулів. Використовуючи безкоштовний додаток Miele@mobile* за машиною можна слідкувати і управляти зі смартфона або планшета. Разом з індикатором статусу, вибором режиму та початком роботи, він включає в себе нову функцію ShopConn@ct: яка після активації автоматично надсилає на телефон повідомлення про необхідність поповнити запас того чи іншого миючого засобу. За допомогою програми розміщувати замовлення в онлайн-магазині дуже зручно – це можна зробити всього за кілька кліків. На даний момент функція підключення до бездротової мережі доступна лише в Німеччині, але в подальшому планується її поширення в інші країни.

«При такому наборі унікальних функцій і технологічних рішень, посудомийні машини G 6000 EcoFlex гарантують своїм користувачам унікальну якість і виняткову зручність в експлуатації», –  резюмує Гернот Треттенбрейн.

*Функція не доступна в Україні

О Miele: Miele є одним з провідних світових виробників побутової техніки класу преміум, в тому числі електроплит, духовок, пароварок, холодильників і морозильних камер, кавоварок, посудомийних і пральних машин і пилососів. Продукція компанії також включає в себе промислові посудомийні і пральні машини, сушильні машини, мийки-дезінфектори для лабораторного і медичного використання (Miele Professional). У компанії, заснованої в 1899 р., 8 заводів в Німеччині і по одному заводу в Австрії, Чехії, Китаї та Румунії. У 2014/15 р. оборот Miele склав приблизно 3,49 млрд. євро, при цьому 70,4% продукції було реалізовано за межами Німеччини. Дочірні підприємства або дистриб'ютори забезпечують продаж техніки Miele майже в 100 країнах світу. Компанія Miele є сімейним бізнесом, і з моменту її заснування змінилося чотири покоління власників. У компанії зайнято 17 741 співробітник, з них 10 346 працюють в Німеччині. Штаб-квартира компанії знаходиться в Гютерсло, Вестфалія.

Ваша контактна особа
Ansprechpartner

Контактні особи

Якщо у вас є запитання або побажання, зателефонуйте або напишіть нам на електронну адресу. Ми із задоволенням допоможемо вам.

Детальніше