Miele і Steelco об’єднуються

21.06.2017 No. 046/2017

Гютерсло, Рієзе-Піо-Х, 9 червня 2017 року сімейні компанії Miele і Steelco зливаються, об’єднуючи набуті досягнення в галузі медичних технологій. Компанія Miele придбала контрольний пакет акцій Steelco Group, при цьому засновники Steelco залишаються в управлінні компанією. Внаслідок такого рішення Miele Group прогнозує збільшити оборот з продажу професійного медичного обладнання на 1/3 – приблизно до 250 мільйонів євро на рік. Головною метою злиття компаній є забезпечення клієнтів розширеним асортиментом ще більш функціонального обладнання, а також відмінне обслуговування як до, так і після продажу. Об’єднання компаній ще підлягає схваленню антимонопольного комітету.

Miele вважається одним з найбільш відомих та авторитетних в світі виробників обладнання для миття, дезінфекції та стерилізації, яке використовується в медичних закладах та лабораторіях. Зокрема, це стосується проектного бізнесу, що передбачає планування і оснащення центральних стерилізаційних відділів в лікарнях. «Разом зі Steelco компанія Miele зможе об'єднати свої стандарти якості та інноваційне лідерство із широким асортиментом приладів, і тим самим закріпить своє лідерство на ринку», – говорить Андреас Бардуна, комерційний директор Miele Professional.

Незалежна сімейна компанія Miele, була заснована в 1899 році, її штаб-квартира знаходиться в місті Гютерсло, Німеччина. Сумарний оборот з продажу професійної та побутової техніки Miele в минулому фінансовому році склав 3,71 млрд Євро, що на 6,4% вище аналогічного показника минулого року. На сьогоднішній день в компанії працює 19400 співробітників по всьому світу.

Компанія Steelco – один з лідерів у сфері обладнання для миття, дезінфекції та стерилізації, використовується здебільшого в медичних і фармацевтичних закладах та має відмінну репутацію на ринку. Компанія була заснована в 1998 році, її штаб-квартира знаходиться в місті Рієзе-Піо-X в північній італійській провінції Тревізо. Оборот Steelco в 2016 році склав 71 млн Євро. Компанія, що налічує близько 400 працівників, відзначалась щорічним подвійним зростанням фінансових показників впродовж багатьох років. Як і Miele, Steelco – сімейна компанія, заснованою на цінностях і якості, чиї засновники і власники брали активну участь в управлінні компанією і будуть продовжувати це робити й надалі.

Керівництво Steelco продовжує управління компанією

Засновник і генеральний директор Отторіно Казонато залишається відповідальним за управління Steelco, разом зі засновниками Фабіо Дзардіні та Івоне Каповілла, а також зі своєю дочкою Ніколеттою Казонато. Miele, з іншого боку, має перевагу більшості в наглядовій раді Steelco. «Для нас Miele – сильний та надійний партнер, нас чекає спільне успішне майбутнє. Впевнений, що союз буде вигідним для обох сторін», - говорить Отторіно Казонато.

Значне розширення асортименту

Стратегічне позиціювання обох компаній відкриває потенціал нового альянсу. Miele має власні структури продажу і сервісу, що забезпечує ефективне покриття на ключових ринках, в той час як Steelco доповнює дистрибуцію дилерською мережею в більш ніж 100 країнах світу. Ще одна перевага Miele полягає в численних запатентованих унікальних технологіях на актуальних моделях і на обладнанні в стадії розробки. У Steelco – широкий асортимент інноваційних розробок в області дезінфекції та стерилізації. Крім того, Steelco досягла відчутних успіхів в сегменті, який спеціалізується на обробці компонентів, що використовуються в фармацевтичному виробництві – сфера зовсім нова для Miele.

Ефективна сегментація процесів

В інтересах індивідуальних продуктових рішень і клієнтоорієнтованого маркетингу, планується консолідувати проектний бізнес в області медичного обладнання під егідою і брендом компанії Steelco, як нового члена Miele Group, що включає в себе виробництво стерилізаторів та дезінфекційних камер. Завод Miele в Бюрмосі під Зальцбургом буде поступово припиняти випуск аналогічних приладів протягом 2018 року. Він буде продовжувати виробляти комплектуючі, як наприклад: панелі облицювання, кошики, вставки та камери для миючих машин, зберігаючи репутацію якості, інновацій та високої продуктивності приладів.

Крім того, буде реорганізовано маркетинг з метою більш ефективної роботи в конкретних каналах збуту. Медичні заклади, стоматологічні клініки та лабораторії залишаються в зоні відповідальності Miele, Steelco ж буде проводити тендери на оснащення медичним обладнанням центральних стерилізаційних відділень. З цією метою планується об'єднати співробітників Miele з дочірніх підприємств Німеччини, Австрії та Швейцарії, які беруть участь в проектах з оснащення центральних стерилізаційних відділень, в німецьке дочірнє підприємство Steelco в Гютерсло. Також найближчим часом буде обговорюватись розподіл обов’язків у відділах продажу за подібним принципом, ставлячи на меті покращення якості обслуговування клієнтів з урахуванням специфіки кожного ринку.

Клієнти Miele і Steelco отримають в результаті переваги від надзвичайно широкого асортименту обладнання та сервісу по всьому світу.

Ваша контактна особа
Ansprechpartner

Контактні особи

Якщо у вас є запитання або побажання, зателефонуйте або напишіть нам на електронну адресу. Ми із задоволенням допоможемо вам.

Детальніше