Філософія бренду

Philosophie

Miele - незалежна сімейна компанія, яка з моменту заснування в 1899 році, в рівній мірі віддана як власникам, так і працівникам, покупцям і постачальникам. Крім того, компанія прагне дбати про довкілля і враховувати інтереси суспільства.

Компанія виробляє побутову техніку для приготування їжі, по догляду за білизною і підлогою, а також техніку для медичних установ та професійного використання (Miele Professional). Cтратегічне бачення - бути найбажанішим і заслуговуючим довіри брендом преміум-класу в світі.

Компанія Miele пропонує покупцям техніку, яка встановлює стандарти надійності, продуктивності, простоти використання, енергоефективності, дизайну та обслуговування. Такий підхід відповідає принципу Immer Besser («Все краще і краще»), позначеному засновниками компанії Карлом Мілє і Райнхардом Цинканном на перших машинах. Цей девіз характеризує компанію Miele і донині.

Компанія спрямовує свої зусилля виключно на бренд Miele і послідовно позиціонує його в сегменті преміум-класу. Miele прагне мислити і планувати в довгостроковій перспективі, захищає спадкоємність цінностей і цілей, відстоює хороші відносини з покупцями і постачальниками, а також підтримує корпоративну культуру і культуру управління, що орієнтовані на працівників.

UA RU