Як би ви хотіли встановити прилад?

Тут показані можливі варіанти вбудування, з яких ви можете обрати поєднання пральної та сушильної машин.
Вертикал. комплекс прально-суш. машини
Якщо у вас недостатньо місця для встановлення двох приладів пліч-о-пліч, більшість пральних та сушильних машин можна зі зручністю об’єднати у вертикальний комплекс. У такому комплексі пральна машина завжди встановлюється під сушильною. Miele пропонує різні комплекти для вертикального встановлення та стабільного з’єднання двох приладів. Декілька з них обладнані практичною шухлядою, наприклад, WTV 512 має особливо практичну шухляду. Цей ящик ідеально підходить для зберігання аксесуарів або для зручного встановлення кошика для білизни під час завантаження та вивантаження сушильної машини. 
Side-by-side
З технічної та візуальної точки зору, пральні та сушильні машини Miele ідеально підходять одне одному. Це дозволяє вам встановити обидва прилади бік-о-бік і легко перекладати щойно випрану білизну в сушилку. Лінійка ChromeEdition також пропонує можливість встановити похилу панель для ергономічної роботи. Цоколь WTS 510 (додатковий аксесуар) створює додатковий простір для зберігання під приладом та підіймає його на зручну для роботи висоту. 
Вставні
Усі пральні машини Miele з фронтальним завантаженням можуть бути встановлені під стільницю за умови, що висота вільного простору не менша за 85 см. При такому варіанті встановлення не потрібно знімати верхню кришку приладу. 
Можливе встановлення під стільницю
Пральні машини Miele ChromeEdition WDA, W 3000 та W 5000 та сушильні машини TDA та T 8000 з прямою панеллю можна вбудувати під стільницю. Якщо замінити кришку приладу комплектом для встановлення під стільницю — наприклад, UBS W1/G або UBS T1/G — то такі прилади можна, наприклад, встановити під стільницю в нішу висотою 82 см. 
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU