Це можна отримати тільки від Miele

Наша система догляду за білизною включає повний процес від прання та сушки до прасування. Навіть миючі засоби та продукти догляду лінії Miele CareCollection були розроблені у власних лабораторіях компанії та ідеально відповідають приладам Miele. Це забезпечує ідеальні результати прання та ідеальний догляд за білизною. Пральні та сушильні машини Miele також ідеально поєднуються з точки зору дизайну та функціональності. Операційні системи та програми працюють за однаковими принципами. Це значно полегшує вибір програм.
Ідеальна комбінація
Пральні та сушильні машини Miele ідеально створені одна для одної. «У результаті ви можете знайти для кожної пральної машини сушильну машину, відповідну за дизайном та функціями». Тому ми забезпечуємовас найвищою ефективністю прання та догляду з оптимальним делікатним доглядом ваших тканин. 
Ідеальна заключна обробка білизни
Багато тканин отримують ідеальний вигляд після прасування та додаткового захисту шляхом проведення механічної та термічної обробки. Ви можете прасувати з особливою легкістю, зручно та швидко за допомогою системи прасування з парою Miele FashionMaster та неперервних прасувальних пресів Miele.
Просто ідеальні результати.
Не кожен стандартний миючий засіб забезпечує ідеальний результат з усіма моделями пральних машин. «Тому ми у власних лабораторіях спільно з обраними постачальниками розробили лінію Miele CareCollection». Формули засобів ідеально адаптовані до пральних машин Miele. «У результаті ви завжди отримуєте максимальну ефективність з мінімальними дозами та допомагаєте зберігати навколишнє середовище».
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU