IMMER BESSER (завжди краще) – наша обіцянка

Найвища якість Miele для довготривалої служби
Щоб відповідати найвищим стандартам якості, на етапі розробки Miele проводить інтенсивне тестування приладів на витривалість. Під час цих випробувань обладнання (наприклад, пральні машини) мають працювати в режимі прання протягом 10 000 годин. Це передбачає виконання приблизно 5000 програм прання.
Емальований фасад
Miele покриває емаллю фронтальні панелі всіх пральних, сушильних і прально-сушильних машин. Високоякісна емаль стійка до подряпин, корозії, непроникна для кислот, легко миється й відзначається стійкістю кольору.
Міцний контейнер для грануляту
Бак особливо міцний і гігієнічний. Він підтримується пружинами підвіски й амортизаторами та обтяжений чавунними противагами. Це досконалість від Miele для мінімального зносу, оптимальної звукоізоляції та вражаючої довговічності.
Чавунний фіксатор
Високоякісні матеріали й виробництво забезпечують менше зношування, а також відмінну стійкість усіх пральних машин і прально-сушильних машин Miele.
Теплообмінник без потреби обслуговування
У сушильних машинах Miele з тепловим насосом теплообмінник захищений ефективною системою фільтрації та не потребує чищення. Це гарантує низький рівень енергоспоживання протягом усього циклу експлуатації приладу.
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU