Як би ви хотіли встановити прилад? 

Прилад, що встановлюється окремо, вбудований повністю або під стільницю? Як би ви хотіли встановити прилад? За допомогою Miele ви зможете реалізувати всі свої побажання. Ідеальний холодильник забезпечить максимальну зручність і бездоганну гармонію дизайну на вашій кухні. 
Прилади, що встановлюються окремо 
Перевагою автономних приладів, окрім дизайну, є те, що їх можна легко забрати із собою в разі переїзду до іншого помешкання та встановити на новій кухні. Завдяки широкому вибору поверхонь – від класичного білого до сучасних фасадів зі скла і неіржавіючої сталі – ми пропонуємо високоякісний і зручний дизайн інтер’єру.
Вбудовувані прилади 
Такий прилад може постачатися з фасадом потрібного кольору або фасадом Miele з нержавіючої сталі. Вбудовувані холодильники Miele характеризуються широким асортиментом пристроїв різної висоти й індивідуалізованою фурнітурою, якість яких відповідатиме вашим очікуванням стосовно Miele.
Винні шафи 
Винні шафи Miele надають оптимальні умови зберігання вашої винної колекції. З індивідуально контрольованими температурними зонами для різних видів вина вашим червоним і білим винам гарантовано професійний догляд. Винні шафи Miele – це не лише професійний пристрій для знавців вин, а й престижний дизайнерський акцент для вашого дому. 
MasterCool 
Вбудовані прилади серії MasterCool поєднують у собі чудову інтеграцію в кухню та максимальну місткість. Різноманітність варіантів комбінування також дає змогу створювати комплексні індивідуальні рішення, що відповідають найвищим вимогам щодо матеріалів, дизайну та якості. 
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU