Який тип приладу вас зацікавив?

Прилади Miele мають спеціальні функції, щоб зберігати їжу за оптимальних умов, неважливо, чи заморожена вона чи її просто помістили в холодильник. А також дають змогу підтримувати здоровий сучасний спосіб життя. 
Холодильники 
Холодильники Miele забезпечують свіжість вашої їжі та її ефективне і зручне зберігання. Інноваційні й продумані системи PerfectFresh Active і PerfectFresh Pro гарантують оптимальне збереження свіжості продуктів протягом тривалого часу. Порівняно зі звичайними ящиками для зберігання фруктів й овочів, вони дають змогу зберігати продукти в п’ять разів довше й використовувати їх економніше. Виберіть свою модель із вражаючої лінійки Miele.
Холодильники-морозильники 
Ці прилади мають багато місця для зберігання свіжих і заморожених продуктів, і холодильник, і морозильник має свої двері. Холодильники-морозильники Miele завдяки PerfectFresh Active і PerfectFresh Pro забезпечують зручне й делікатне зберігання як свіжих, так і заморожених продуктів в одному пристрої.
Морозильники 
Морозильні камери Miele потужні, ефективні, чудово сплановані та функціональні. Їх можна використовувати автономно чи комбінувати з підходящим холодильником Miele. Вони мають витончений, проте простий дизайн, який завжди в моді. Їхні внутрішні характеристики також вражають, наприклад надзвичайна можливість заморожування до -26 °C.
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU