Ідеальне рішення для кожної кухні

У Miele у вас є вибір серед різних конструкцій і розмірів машини. Ви неодмінно знайдете ідеальну кавомашину для своєї оселі — усі вони вироблені згідно з легендарними стандартами якості Miele.
Вбудовувані зернові кавомашини
Ця машина ідеально вписується у високу 45-сантиметрову нішу у високій шафі. Поєднана вертикально або горизонтально з іншими вбудованими приладами Miele, вона створює єдиний зовнішній вигляд. Цей вбудований пристрій також випускається у версії, підключеній до водопроводу. Підключена до водопроводу кавомашина завжди готова до використання. Вона підключена до джерела питного водопостачання. Тепер наповнювати контейнер для води вручну не потрібно. Ще одна перевага: Ваша кава завжди зварена зі свіжої води.
Соло зернові кавомашини
Компактні соло-прилади Miele розташовані будь-де у вашій кухні — або навіть у вітальні, зимовому саду чи там, де ви хочете насолоджуватися ароматною свіжою кавою одним натисненням кнопки.
Вбудовані кавомашини з системою Nespresso
Ця кавомашина може бути вбудована в будь-яку нішу, що має 35 см у висоту, — у високу шафу, настінну шафу або комод. Ідеально поєднується з
пароварками або мікрохвильовими пічками висотою 35 см.
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту