Вишуканий смак із високогір’я Південної Америки

Якість кави не менш важлива, ніж її правильне приготування. Саме тому компанія Miele започаткувала створення власного сорту – Miele Black Edition N°1. Цю ексклюзивну суміш розроблено спеціально для Miele з урахуванням особливостей кавоварок Miele. Її можна замовити в інтернет-магазині Miele (www.miele.shop.com).
Сорт кави Miele Black Edition N°1 було створено спеціально для Miele у співпраці з приватною компанією Vollmer, що спеціалізується на обсмажуванні. Кавові зерна з надзвичайною обережністю обсмажують у спеціальному барабані. Це займає дещо більше часу, ніж на промислових конвеєрах, і вимагає унікального досвіду майстрів обсмажування кави. У результаті виходить дуже гармонійна та збалансована суміш із чотирьох відібраних уручну видів арабіки з Південної Америки. Особлива увага, звісно ж, приділяється дотриманню стандартів міжнародного трудового, екологічного та соціального регулювання й органічних умов вирощування.
Для кави Black Edition N°1 відібрано чотири сорти високоякісної арабіки з високогір’я Південної Америки. Сама рослина сорту робуста витриваліша та менш сприйнятлива до хвороб, проте скрізь у світі аромат арабіки вважається більш якісним. Зерна арабіки ростуть на більшій висоті — від 600 до 2100 м. Арабіку, що вирощується на висоті понад 1000 м, називають також «гірською» кавою за її особливо високу якість. Причина цього полягає в тому, що низькі температури на високогірних ділянках сповільнюють процес дозрівання ягід. Це дає ягодам більше часу на утворення кислот і сполук, що позитивно впливають на смак.
Кава Miele Black Edition N°1 сертифікована як продукт, виготовлений із дотриманням принципів справедливої торгівлі. Кава стала першим продуктом, що отримав такий сертифікат. Дотримання цих міжнародних стандартів робить важливий внесок у покращення рівня життя та праці фермерів і їхніх сімей у країнах, що розвиваються, і сприяє захисту довкілля. Усі етапи виготовлення кави із сертифікатом справедливої торгівлі можна відстежити напряму. 100 відсотків кави походить від постачальників, що дотримуються стандартів справедливої торгівлі.
Сертифікація BIO*
Будь-яка компанія, яка виробляє органічну сільськогосподарську продукцію, повинна пройти сертифікацію на відповідність нормам ЄС щодо органічного землеробства, щоб мати змогу розповсюджувати свою продукцію в межах ЄС. Ця сертифікація охоплює весь ланцюжок органічного виробництва — зокрема вирощування, переробку, транспортування, зберігання та торгівлю. Це значить, що сертифікат BIO має не лише наш постачальник, сімейна компанія Vollmer Kaffee, що спеціалізується на обсмаженні. Його також вперше отримала компанія Miele як компанія, що займається зберіганням і збутом кави BIO.*
DE-ÖKO-001, сільське господарство не ЄССертифікат Miele № DE-NW-001-25390-BD Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту