Бажаєте встановити зв’язок із роботом-пилососом?

Статусний дисплей 
Дисплей статусу надає вам усю ключову інформацію з першого погляду, наприклад, у якому режимі зараз перебуває Scout RX3 та коли він розпочне наступну сесію прибирання. Лише двома натисканнями можна вибрати режим прибирання та відразу запустити робот-пилосос. 
Функцію таймера можна використовувати, щоб запрограмувати час початку прибирання. Можна встановити до 7 індивідуальних таймерів, які дозволяють розпочинати прибирання у робочі та вихідні дні в різний час. 
Scout RX3 здійснює систематичну навігацію приміщеннями та створює карту приміщення, яке потрібно прибрати. Це дозволяє в будь-який час відстежити місцезнаходження Scout RX3 та з’ясувати, які ділянки вже очищено. 
Home Vision HD*
За допомогою функції Home Vision ви можете будь-коли та звідусіль перевірити, чи вдома все добре. Використовуючи фронтальні камери, можна також контролювати дії робота-пилососа в реальному часі. Зображення з камери надійно надсилається на ваш мобільний пристрій у зашифрованій формі та чудовій якості HD*
Інтуїтивно зрозуміле керування у додатку* 
Удома ви чи в дорозі – за допомогою додатка для смартфона чи планшета просто дайте команду своєму роботу-пилососу, і він знатиме, де й коли потрібно прибрати. Додаток Miele Scout пропонує вам зручні функції керування для дистанційного прибирання.
Доступний для мобільних пристроїв (мін. вимоги див. в інформації, наданої в мобільному додатку)Якість передавання залежить від швидкості підключення до Інтернету у вас удома та швидкодії вашого мобільного пристрою.Залежить від моделі Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU