Чому вам потрібний розумний робот-пилосос? 

Системна навігація 
Miele виводить потужне й ефективне прибирання на високий рівень точності та встановлює нові рекорди розуміння ефективності й ретельності. Унікальне поєднання камер, датчиків, електроніки та програмного забезпечення дає змогу роботу-пилососу ретельно прибирати кімнати. 
Захист меблів
Дві фронтальні камери на пилососі Scout RX3 дають змогу безперервно розраховувати відстань до перешкод на шляху приладу. Разом із технологією Furniture Protection, яка використовує 7 інфрачервоних датчиків у передній частині приладу, це дозволяє розпізнавати та долати перешкоди. Ще три інфрачервоні датчики на дні приладу захищають його від падіння зі сходів. 
3D Smart Navigation 
Scout RX3 може навіть бачити навколишній простір у 3D-вимірі. Система Smart Navigation отримала подальший розвиток і дає змогу роботу-пилососу використовувати стереокамери для високоточного тривимірного розпізнавання приміщень. Таким чином, прилад може передбачити відстань до можливих перешкод і маневрувати навколо меблів та інших предметів. Навіть якщо планування приміщення складне, Scout RX3 рухається спокійно й ретельно все прибирає. 
залежить від моделі Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU