Концентрація потужності для швидкого розігріву

Варильні поверхні Miele не тільки забезпечують максимальну зручність і безпеку, вони також обладнані інноваційними технологіями, такими як ExtraSpeed на електричних варильних поверхнях, винятково швидкими функціями Booster і PowerFlex на індукційних варильних поверхнях, а також потужними конфорками вок на газових варильних панелях. Незалежно від того, готуєте ви на газу, індукції або електриці ― усі ці способи дозволяють досягти ідеального результату ще швидше.
Функція ExtraSpeed
Електричні варильні поверхні Miele ExtraSpeed є найшвидшими електричними панелями у світі*. Завдяки інноваційній технології та 3-компонентній системі, наявній тільки у Miele, ви економите до 35% часу розігрівання з зонами Miele ExtraSpeed*. Це досягається завдяки інтелектуальному розподілу часу, більшій потужності нагрівача та ефективному регулюванню температури.
WaterBoost
Індукційні варильні поверхні Miele з WaterBoost пропонують максимальний рівень потужності до 5,5 кВт у зоні приготування 28 см ― для каструль більше 24 см у діаметрі. Завдяки високій потужності можна нагріти, наприклад, 2 літри води за 2 хвилини 38 секунд. Додаткова функція TwinBooster забезпечує максимальну адаптивність та дозволяє використовувати всі зони для приготування одночасно.
TwinBooster
Функція Twin-Booster, наявна тільки у Miele, робить приготування їжі ще універсальнішим, оскільки силу індукції можна індивідуально розподіляти. За необхідності вихідну потужність двох зон приготування можна об'єднати і використати в одній зоні для особливо високої продуктивності.
PowerFlex
Зони PowerFlex особливо універсальні та гнучкі. Певний посуд, особливо великі каструлі для пасти чи ємності для духової шафи, ― усе це можна використовувати без проблем. Неперевершена швидкість завдяки збільшенню потужності до 7,4 кВт є унікальною. Звичайно ж, PowerFlex також містить перевірену технологію TwinBooster від Miele.
Станом на січень 2015 р. Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту