Кухонні дивинки

Гриль для барбекю
М'ясо, риба або овочі, приготовані на грилі, особливо смачні. Дві окремих зони з незалежним керуванням дозволять вам смажити на грилі і тримати їжу теплою одночасно. Гарантовано відповідає особистим смакам: Використання грилю з водою зробить вашу їжу ще соковитішою. Використання лавового каменя надасть їжі автентичний аромат вуличного барбекю.
TepanYaki
Їжа готується прямо на гарячій поверхні з нержавіючої сталі. TepanYaki від Miele має два нагрівальних елементи, які можуть бути використані окремо: Різні страви можна готувати або зберігати теплими одночасно з використанням різних температур.
Фритюрниця
Якщо ви любите хрусткі, смачні страви, то фритюрниця — це для вас. Температурний індикатор показує, коли потрібна температура олії досягнута, для безпечної підготовки і оптимальних результатів приготування їжі. Це запобігає накопиченню акриламіду. Ви можете використовувати фритюрницю не лише з олією. За допомогою вставки для пасти ви можете приготувати улюблену пасту швидко і легко.
Гриль-саламандра
Гриль-саламандра — справжній майстер, що прийшов із комерційної кухні. Він ідеально підходить для карамелізації, запіканок та підрум'янення топінгів. Функціональна родзинка: гриль-саламандра від Miele з'являється при натисканні на кнопку і зникає назад у стільницю, коли він більше не потрібен.
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту