Інновація для бездоганних результатів

Exclusive to Miele
TwinDos®*
Завжди досягайте досконалих результатів: завдяки інноваційній системі дозування TwinDos®* інтегрований мийний засіб UltraPhase 1 і 2 розподіляється автоматично, що дозволяє заощадити до 30 % мийного засобу порівняно з ручним дозуванням. UltraPhase 1 гарантує ідеальну чистоту та блискучі результати прання кольорової та білої білизни. В UltraPhase 2 відбілювач додається в ідеальний момент, щоб забезпечити повне видалення навіть найстійкіших плям.
Exclusive to Miele
2-фазна система від Miele забезпечує краще й ретельніше очищення порівняно з традиційними рідкими мийними засобами, які не містять відбілювачів, оскільки вони руйнують інші компоненти. Окреме зберігання й дозування засобів Miele UltraPhase 1 і 2 дає змогу використовувати відбілювачі в системі TwinDos®.
Exclusive to Miele
Активні компоненти в засобі UltraPhase 1 розчиняють бруд і видаляють плями, такі як плями від масла й жиру, білків і крохмалю. UltraPhase 2 додає відбілювач у процесі прання у відповідний час і видаляє навіть складні плями, як-от від кави, чаю, фруктових соків або червоного вина. Відвідайте хімічну лабораторію Miele та оцініть результат очищення засобів UltraPhase 1 і UltraPhase 2 на сайті www.miele.ua (Виберіть пункт «Асортимент» – «Побутова хімія Miele»).
Exclusive to Miele
Для захисту чутливої шкіри відтепер ми пропонуємо версію прального порошку Sensitive UltraPhase 1 і 2, яка не містить барвників та ароматизаторів. Використовуючи делікатні мийні засоби, ви даєте шкірі час на відновлення та запобігаєте появі алергії. А як щодо вашої білизни? Ідеально чиста й доглянута – і ви точно можете на це розраховувати.
Патент EP 2 784 205 Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU