Правильне рішення для будь-якої установки

Витяжки Slimline
Основний момент для мінімалістів: Витяжки Slimline від Miele можна встановити таким чином, щоб вони були невидимі після установки. Усе, що ви бачите, коли вони працюють, — це вузька смужка з нержавіючої сталі на настінній моделі. Ідеально для мінімалістичної кухні. Потужний тонкий розкладний камін ефективно витягує випаровування з кухні. І ще залишається місце для полички для спецій.
Витяжки, що вбудовуються під стільницю
Якщо ви хочете не згаяти простір у вашій настінній шафі для зберігання, вбудована під стільницю витяжка Miele пропонує найкраще рішення. Ці компактні високопродуктивні витяжки легко встановлюються або нижче настінної шафи, або навпроти стіни як настінний прилад соло. Особливо ідеально підходить для невеликих кухонь.
Витяжка
Індивідуальний дизайн кухні — наприклад, привабливий камін — може бути поєднаний із витяжкою. Цей тип витяжки пропонує необмежену свободу планування та дизайну. Ідеально для зроблених на замовлення дизайнерських камінів на вашій кухні. Нехай ваша уява надихає вас!
Витяжки з лицьовою панеллю
Якщо ви взагалі не хочете бачити витяжку, вам сподобаються витяжки Miele з лицьовою панеллю. Навіс витяжки із зовн. панеллю кухонних меблів, зливається з іншими настінними кух. пристроями. Невидима, коли закрита, ця витяжка прекрасно вписується у фон і ідеально підходить для стриманого дизайну кухні.
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU