Експерт із вентиляційної технології

Зовнішні вентилятори
Поєднання витяжки з вентильованим режимом із зовнішнім мотором * допоможе знизити рівень шуму на кухні до мінімуму. У такому випадку вентилятор встановлюється не у витяжці, як зазвичай, а, наприклад, на зовнішній стіні будівлі. "Для значного зниження рівня шуму система повітропроводів повинна бути принаймні 5-7 м довжиною." Вентилятор та витяжка поєднані контрольним дротом. Для впровадження цього рішення Miele пропонує встановлювати зовнішні мотори для витяжок в режимі екстракції на зовнішній стіні, з виходом через стіну чи дах
Заглушки ― для додаткової тиші
Багато кухонних витяжок Miele мають високоефективну звукоізоляцію в стандартній комплектації, що робить їх дуже тихими в роботі. Якщо ви хочете мати ще тихіше робоче оточення, виберіть глушник Miele DASD 150 у якості додаткового аксесуара. Це зменшить рівень шуму на 4,5 дБ(А)/1КВт, таким чином забезпечуючи більш тихе робоче середовище Він також забезпечує універсальні можливості. Він підходить до використання як у режимі вентиляції, так і в режимі рециркуляції.
Люк
Якщо відпрацьоване повітря має виходити в атмосферу через дах, потрібний комплект з люком. Набори Miele є придатними для використання з усіма похилими дахами від 22° і всіма видами черепиці. Високоякісний корпус із нержавіючої сталі кріпиться до стійких до атмосферних впливів свинцевих стічних труб.
Настінна вентиляція
Комплект для настінної вентиляції можна змонтувати в зовнішній стіні, так що повітря виходитиме назовні будівлі. У звичайних вентиляційних отворах стін можуть виникати теплові мости, що спричиняють втрати енергії. Наприклад, узимку до вентиляційної системи може потрапити холодне повітря. Настінна вентиляція від Miele уникатиме цього, тому що вона містить зворотну перегородку. Магнітний замок перешкоджає проникненню холодного або теплого зовнішнього повітря до приміщення ― це економить енергію. Крім того, це запобігає потраплянню сміття - листя, бруду та ін. у повітровід Решітка-жалюзі на стіні спрямовує потік повітря Це запобігає втраті продуктивності, а повітряний потік спрямовується від зовнішньої стіни будинку. 
Гнучкий вентиляційний повітропровід.
Вентиляційний повітропровід виганяє запахи, вологу і тепло за межі будинку. Діаметр і матеріали, використовувані у вентиляційному повітропроводі, мають значний вплив на потужність повітряного потоку. Найбільше для цього підходять гладкий круглий повітропровід або спеціальні повітропроводи з прямокутним поперечним перерізом, де діаметр не зменшується. Як правило, Miele рекомендує діаметр 150 мм. Для витяжок із високою продуктивністю звичним є діаметр 200 мм. Miele пропонує гнучкий алюмінієвий повітропровід із дрібним гофруванням. Гнучкі алюмінієві повітропроводи DAS 150 і DAS 200 діаметром 150 і 200 мм відповідають вимогам В1 з пожежної безпеки. Дрібне гофрування зменшує тертя повітря.
Вентиляційна технологія
Кожна витяжка Miele перевірена відповідно до чинних європейських стандартів. Дані щодо потоку повітря і рівню шуму, наведені в оглядах продукції, є реальними і порівнюваними. Miele є членом CECED* (Європейської асоціації виробників побутової техніки). Усі члени підписали добровільну угоду з вимірювання значень потужності повітряного потоку і звуку згідно з відповідними європейськими стандартами і публікують лише ці цифри у своїй літературі для продажів. Ця прозорість гарантує отримання клієнтами надійних даних щодо продуктивності.
Патент для AWG 102: DE 102 20 515 B4 Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU