Правильний режим для всіх просторових конфігурацій

Режим екстракції
Витяжки вентиляційного типу втягують пару і видаляють частки жиру за допомогою жирового фільтру. Відфільтроване повітря транспортується з кухні через вентиляційний повітропровід. Разом із відфільтрованим повітрям з кухні видаляється будь-яка надлишкова волога і запахи. Для виведення екстрактованого повітря назовні витяжки, які працюють в режимі екстракції, потребують повітроводу та отвору у стіні чи на даху. У той же час повинен бути забезпечений потік свіжого повітря — наприклад, через відкрите вікно. Витяжку, що працює в режимі екстракції, найкраще встановлювати над газовою плитою, фритюрницею, решіткою для барбекю чи воком. Ці пристрої генерують багато тепла, жиру та випарів, які можна найефективніше видалити за допомогою витяжки, що працює в режимі екстракції. У той же час газові плити забезпечені достатнім запасом свіжого повітря, що містить кисень для горіння.
Вентиляційна робота з зовнішнім вентилятором
Витяжки з режимом екстракції можна оснастити зовнішнім двигуном, розташованим, наприклад, на зовнішній стіні або на даху. Установка двигуна ззовні означає, що він може бути розташований там, де шум буде заважати менше. Це зводить шум у витяжці до мінімуму. "Для значного зниження рівня шуму система повітропроводів повинна бути принаймні 5-7 м довжиною." Можливість використання зовнішнього двигуна залежить від планування кухні, типу повітроводу, самої витяжки і того, як вона встановлена.
Режим рециркуляції
Витяжки з рециркуляцією втягують пару і видаляють жир і запахи за допомогою різних фільтрів. Очищене повітря потім перенаправляється назад до кухні. Ця циркуляція повітря відбувається у приміщенні. Витяжкам із рециркуляцією не потрібні ні вентиляційний повітропровід, ні вентиляційні отвори у стіні чи стелі. Витяжки з режимом рециркуляції дуже прості в установці і часто є єдиним доступним варіантом через будівельні обмеження (наприклад, у багатоквартирних будинках). Витяжка з рециркуляцією — це правильний вибір для установки над електричною варильною панеллю. Однак, якщо можливо, краще встановлювати витяжку в режимі екстракції над газовою варильною панеллю, оскільки газові варильні панелі генерують багато тепла.
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU