Які функції має виконувати пилосос?

Відмінно для дерев'яних підлог: Parquet
Завдяки своїй ніжній паркетній щітці Parquet & Co. ідеально підходить для акуратного очищення делікатних твердих підлог. 
99.999 % чистого повітря*: алергія
Пилосос Miele Allergy не лише надійно видаляє пилок, пилових кліщів і інші алергени з усіх поверхонь. Його фільтр HEPA 13* навіть очищує повітря в приміщенні: понад 99,999 % усіх частинок, зокрема дрібнодисперсний пил*, фільтрується з навколишнього повітря під час прибирання. Люди з алергією можуть нарешті знову легко дихати!
Для тих, хто любить домашніх тварин: Cat & Dog
За допомогою турбощітки, Cat & Dog ретельно видаляє волосся й шерсть із килимів і доріжок. А фільтр Active AirClean Complete C3 ефективно нейтралізує неприємні запахи, не залишаючи їм ані шансу.
Індивідуальні рішення для особливих вимог
Для кожного інтер’єру та стилю життя потрібне окреме рішення. Компанія Miele прагне якнайкраще задовольнити ваші особисті потреби в гігієні приміщень. Саме тому Miele пропонує різноманітні варіанти пилососів зі спеціальними функціями.За допомогою додаткових оригінальних аксесуарів Miele ви можете адаптувати свій пилосос Miele до потреб навіть після покупки: наприклад, у разі появи домашніх тварин, заміни підлогових покриттів або алергії на домашній пил.
Тихо, як шепіт: тиша
Завдяки рівню звуку 64 дБ Complete C3 Silence є безшумним пилососом серії Miele. Це значення досягається за допомогою спеціальної звукоізоляції вентилятора, а також шумопоглинального фільтра Silence AirClean.
Догляд за підлогою став легким: Comfort
Цей пилосос Miele дуже простий у використанні: усі важливі функції легко керуються за допомогою бездротового пульта дистанційного керування на ручці. А завдяки поворотним колесам DynamicDrive, Miele Comfort маневрує без особливих зусиль.
Мрія для викор. на килимі: Complete C3 Electro
Вам потрібно тримати килими та підлоги, покриті килимами, чистими? Тоді Miele Complete C3 Electro є хорошим вибором. Це пилосос Miele з найпотужнішою якістю очищення, оснащений спеціальною електрощіткою. Високий ступінь зручності використання забезпечується за рахунок електричних поворотних перемикачів.
Згідно з EN 60312-1Згідно з EN 1822/2011 Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU