Які функції має виконувати пилосос?

Відмінно для дерев'яних підлог: Parquet
Завдяки своїй ніжній паркетній щітці Parquet & Co. ідеально підходить для акуратного очищення делікатних твердих підлог. 
99,999% reine Luft*: Allergy
Пилосос Miele Allergy не тільки надійно видаляє пилок, пилових кліщів та інші алергени з усіх підлог. Його фільтр HEPA 13 * навіть очищує повітря в кімнаті: Більше 99.999% усіх частинок * відфільтровується з повітря під час прибирання пилососом, навіть дрібний пил. Люди з алергією нарешті можуть дихати вільно!
М. для тих, хто любить дом.тварин: "Cat & Dog"
Cat & Dog надійно видаляє волосся і волокна з килимів та килимових покриттів за допомогою своєї турбощітки. Активний фільтр AirClean ефективно нейтралізує неприємні запахи, так що вони ніколи не розповсюджуються.
Індивідуальні рішення для особливих вимог
Для кожного інтер’єру та стилю життя потрібне окреме рішення. Компанія Miele прагне якнайкраще задовольнити ваші особисті потреби в гігієні приміщень. Саме тому Miele пропонує різноманітні варіанти пилососів зі спеціальними функціями.За допомогою додаткових оригінальних аксесуарів Miele ви можете адаптувати свій пилосос Miele до потреб навіть після покупки: наприклад, у разі появи домашніх тварин, заміни підлогових покриттів або алергії на домашній пил.
Догляд за підлогою став легким: Комфорт
Цей пилосос Miele дуже легкий у використанні: Всі важливі функції легко контролювати через дистанційне радіо-керування на ручці. Завдяки поворотним колесам Dynamic Drive пилосос Miele Comfort маневрує без зусиль. Фільтр HEPA 13 гарантує ідеальне повітря в кімнаті.
Мрія для викор. на килимі: Complete C3 Electro
Вам потрібно тримати килими та підлоги, покриті килимами, чистими? Тоді Miele Complete C3 Electro є хорошим вибором. Це пилосос Miele з найпотужнішою якістю очищення, оснащений спеціальною електрощіткою. Високий ступінь зручності використання забезпечується за рахунок електричних поворотних перемикачів.
Згідно з EN 60312-1Згідно з EN 1822/2011 Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU