Назад

Miele Expierence Center Жилянська

Miele Experience Center Жилянська - найкомфортніше місце для нашого знайомства

Наш Miele Experience Center Жилянська знаходиться в прекрасному приміщенні в самому центрі Києва. Сьогодні на площі більш ніж 400 кв. м. представлені найсучасніші моделі техніки для приготування їжі, холодильники і морозильники, кавомашини, посудомийні машини і обладнання для догляду за білизною, а також техніка по догляду за підлогою. Цей список доповнює промислове обладнання - це посудомийні машини для підприємств громадського харчування, пральні та сушильні машини для комерційних пралень, а також обладнання для миття та дезінфекції, призначені для медичних установ і лабораторій.

Хочете випробувати ТЕХНІКУ MIELE В ДІЇ?

Тоді запрошуємо вас на наші тест-драйви!

Відкрийте для себе унікальний комфорт управління, інноваційні технології та виняткову якість в кожному продукті. У невимушеній атмосфері з професійними консультантами ви навчитеся користуватися приладами, побачите, який результат дає кожен прилад, в чому його переваги та відмінності. На нашому тест-драйві ви з'ясуєте, як саме Miele робить ваше життя комфортним та легким!

Запишіться на індивідуальну консультацію по телефону 0-800-500-290 (дзвінок по Україні безкоштовний) або, перейшовши за посиланням.

Записатися на персональну консультацію

Miele Experience Center Жилянська

м. Київ, вул. Жилянська, буд. 48,50А

Ми чекаємо на вас

пн.- пт.: 10.00 - 20.00
сб.: 10.00 - 18.00
нд.: вихідний

Наш телефон

0-800-500-290 (Безкоштовний дзвінок в межах України)