Miele T1 Active

Унікальний стільниковий барабан від Miele.

Серія сушильних машин від Miele з тепловою помпою.

Сушильні машини серії Т1

Технологія EcoDry

Технологія EcoDry від Miele забезпечує низьке енергоспоживання і коротку тривалість сушіння. Ефективна взаємодія системи фільтрації Miele та теплообмінника, що не потребує обслуговування, захищає його від забруднення ворсом і, таким чином, запобігає постійному зниженню його продуктивності. Завдяки теплообміннику у сушильній машині Miele, вологість та температура в приміщенні залишається без змін.

Ароматизатори FragranceDos

Капсули FragranceDos з ароматизатором додадуть білизні улюблений аромат після процесу сушіння. Аромати для Miele виробляє сімейне підприємство на півдні Франції, яке займається розробкою ароматів з 1871 року. Фахівці-парфумери забезпечують збереження ефірних масел в ароматизаторах, тому білизна має приємний, свіжий і природний аромат, який тримається до чотирьох тижнів.

Стільниковий барабан

Завдяки унікальній структурі стільникового барабану, білизна довше знаходиться під впливом теплих струменів повітря, що забезпечує більш рівномірний процес сушіння. Кожен шестикутник утворює повітряну подушку, яка пом'якшує механічний вплив на білизну. Це створює дбайливий догляд за білизною і зменшує необхідність прасування після сушіння.

Модельний ряд