Нові пральні машини серії W1

Пральні машини серії W1 з системою TwinDos та функцією WiFiConn@ct дозволяють автоматично дозувати миючий засіб під час прання та легко управляти приладом, прати максимально швидко та ефективно завдяки унікальній системі PowerWash 2.0 та опції SingleWash.

Нові пральні машини серії W1

Повністю автоматичне дозування

Для правильного дозування миючого засобу необхідно врахувати безліч чинників - типу та колір тканини, ступінь забруднення. Завдання досить складні, але з системою TwinDos про це можна забути: всі турботи на себе бере сам прилад, заощаджуючи до 30% миючого засобу у порівнянні з ручним дозуванням миючого засобу для прання. Для цього досить помістити два контейнери з миючими засобами у пральну машину - завдяки системі TwinDos автоматичне дозування здійснюється простим натисканням кнопки. Для ідеального результату використовуйте фірмовий двофазний засіб UltraPhase 1 і UltraPhase 2, що дозволяє додавати відбілювач у потрібний момент, не руйнуючи інші інгредієнти у миючому засобі з першої фази. Також є можливість автоматично дозувати звичні для вас миючі засоби, завдяки універсальним багаторазовим контейнерам.

Управління з будь-якого куточка світу

Завдяки функції WiFiConn@ct управляти вашою пральною машиною можна за допомогою спеціального додатку в телефоні. Підключіть прилад до Wi-Fi мережі та з програмою Miele@mobile відслідковуйте статус виконання обраної програми та отримуйте повідомлення, у тому числі і про необхідність докупити миючі засоби. Відтепер діагностика приладів може відбуватися дистанційно, виклик сервісного інженера більше не потрібен. Майбутнє вже тут! Разом з Miele.

Максимальна ефективність при мінімальних витратах часу та енергії

Відмінний результат прання за короткий проміжок часу - це стало можливо завдяки системі PowerWash 2.0 від Miele. За результатами досліджень, технологія дозволяє прати на 40% швидше заощаджуючи до 25% електроенергії та миючих засобів. Прання білизни відбувається менше ніж за годину з тією ж високою якістю, за допомогою програми QuickPowerWash, опція SingleWash дозволить прати ваші улюблені речі швидко та особливо дбайливо!

Модельний ряд