Інтуїтивне керування витяжками Miele

SmartControl  
Висока якість і функціональність: насолоджуйтесь зручним сенсорним керуванням на жовтому дисплеї. Завдяки своєму кольору та принципу роботи він ідеально поєднується з варильними панелями Miele зі SmartSelect та ідеально підходить для використання в поєднанні з Con@ctivity та додатком Miele.    
Сенсорне керування ComfortControl від Miele дозволяє легко вибирати різноманітні налаштування. Увімкніть або вимкніть витяжку або виберіть рівень потужності вентилятора одним дотиком пальця. Ви також можете налаштувати освітлення. Залежно від моделі ComfortControl можна використовувати з Con@ctivity та додатком Miele. Ви також зможете встановити час роботи або викликати індикатор фільтра. 
EasySwitch 
Незалежно від того, чи бажаєте ви встановити відповідний рівень потужності вентилятора чи налаштувати освітлення витяжки Miele – за допомогою елемента керування EasySwitch усі основні функції можна вибрати за допомогою легкого сенсорного керування. Керування забезпечує приємне відчуття та є особливо швидким і легким. Залежно від моделі його можна використовувати з Con@ctivity та додатком Miele, що означає, що ви також зможете встановити час роботи або викликати індикатор фільтра. 
SmartControl білий 
Першокласне керування: керуйте витяжкою за допомогою елегантного сенсорного керування з білим дисплеєм. Завдяки своєму кольору та принципу роботи він ідеально поєднується з варильними панелями Miele зі SmartSelect білий та ідеально підходить для використання з Con@ctivity та додатком Miele.
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU