Якій системі заморожування ви віддаєте перевагу?

Заморожування є найкращим рішенням для тривалого зберігання продуктів харчування. Цей метод зберігає життєво важливі поживні речовини і смакові якості протягом тривалого часу, і їжа доступна, коли це необхідно. Завдяки сучасним технологіям заморожування Miele від’ємні температури холодильних приладів можна чітко й зручно регулювати для незмінно високої якості розморожених продуктів.
NoFrost
Із системою NoFrost вам більше не доведеться розморожувати свій холодильник Miele. Ця система рівномірно розповсюджує холодне сухе повітря, запобігаючи утворенню льоду у внутрішній камері. Крім того, на поверхні заморожених продуктів і на стінках не утворюється лід, тож шухляди можна легко відкрити й закрити. Система NoFrost забезпечує зручне заморожування та назавжди позбавляє потреби розморожувати холодильник.
DuplexCool
Холодильник і морозильна камера мають окремі повітряні контури, які забезпечують оптимальний клімат в обох. Крім того, повітря між зонами не змішується. Це запобігає перенесенню запахів продуктів, таких як риба, цибуля або сир, на інші продукти в морозильній камері. DuplexCool гарантує найбезпечніші умови зберігання ваших продуктів у холодильниках-морозильниках.
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU