Якій системі заморожування ви віддаєте перевагу? 

Заморожування є найкращим рішенням для тривалого зберігання продуктів харчування. Цей метод зберігає життєво важливі поживні речовини й смакові якості протягом тривалого часу, і ви маєте змогу споживати їжу, коли забажаєте.Завдяки сучасним технологіям заморожування Miele від’ємні температури холодильних приладів можна чітко й зручно регулювати для незмінно високої якості розморожених продуктів. 
Frost free
Із системою NoFrost вам більше не доведеться розморожувати свій холодильник Miele. Система циркуляційного охолодження рівномірно розподіляє холодне сухе повітря, щоб у шафі не утворився лід. Крім того, на заморожених продуктах не утворюється крига, і, відповідно, без шару льоду всередині камери, ящики, що всередині, завжди можна легко відкривати й закривати. NoFrost забезпечує максимальну зручність заморожування продуктів і назавжди позбавляє вас від необхідності розморожування. 
ComfortFrost
З функцією ComfortFrost морозильник потребує менше розморожування. Завдяки випаровувачам у задній і передній панелях лід усередині приладу утворюється значно повільніше. Тож регулярне розморожування не потрібне. 
DuplexCool
Холодильник і морозильна камера мають окремі повітряні контури, які забезпечують оптимальний клімат в обох. Крім того, повітря між зонами не змішується. Це запобігає перенесенню запахів продуктів, таких як риба, цибуля або сир, на інші продукти в морозильній камері. DuplexCool гарантує найбезпечніші умови зберігання ваших продуктів у холодильниках-морозильниках.
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU