Якому дизайну ви віддаєте перевагу?

Ви насолоджуєтесь ароматом свіжомелених зерен? Ви насолоджуєтесь вибором улюблених сортів із існуючих сортів кави та чаю? Якщо так, то соло кавамашини CM6 та CM7 від Miele ідеально вам підходять. Ви можете налаштувати всі параметри машини відповідно до вашого смаку. Соло кавамашину Miele можна розташувати де завгодно: у будь-якому куточку вашої кухні, навіть у вітальні, зимовому саду або там, де ви хочете насолоджуватися ароматною свіжою кавою одним натисненням кнопки.
CM7 з елементами управління C-touch
CM7 від Miele зроблена для гурманів - навіть її дизайн. Преміальний корпус має елегантні лінії в стилі класичних кавових машин з постійними фільтрами. Пуристичний дизайн і висока якість матеріалів роблять CM7 справжньою перлиною на кожній кухні та в офісі. Доступна в класичному обсидіаново-чорному та елегантному діамантово-білому кольорах.
CM6 з елементами управління Direct Sensor
Компактна CM6 також вражає своїми чистими лініями. Самобутній дизайн підкреслюється яскравими контурами, що висуває його на передній план в кожній кухні. Можна обирати між обсидіаново-чорним, лотосово-білим або графітово-сірим кольорами.
Зручний дисплей C-Touch робить управління CM7 легким та інтуїтивним. Ви можете обрати та налаштувати свої улюблені напої кількома дотиками пальця. Дисплей легко читається, залишаючись елегантним з чіткими білими буквами на чорному фоні. 
Управління DirectSensor з сучасною сенсорною функцією є надзвичайно зручним. Всі елементи управління акуратно розташовані навколо чіткого чотирирядного дисплею; навігація є простою і інтуїтивно зрозумілою. Виберіть свій улюблений кавовий напій з допомогою одного з чотирьох основних символів; потім ви можете вибрати будь-які додаткові функції на панелі кнопок під дисплеєм.
CM5
Нова серія CM5 – вражаючий продукт, з інноваційною технологією всередині й ексклюзивним дизайном зовні. Будь то ненав’язливий графітово-сірий, класичний обсидіан-чорний або пристрасний полунично-червоний: компактна настільна кавоварка дозволить вам виразити себе. Для ще більшої екстравагантності ви можете вибрати модель графітово-сірий або рожево-золотий з ексклюзивним покриттям PearlFinish.
Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU