Red Dot Awards 2019

Нагороди Miele

Нагороди Miele

Журі оцінило високоякісний дизайн техніки для кухні лінійок ArtLine і VitroLine. Прилади лінійки ArtLine вирізняє повна відсутність ручок, тому вони є кращим вибором для кухонь відкритого планування у пуристичному дизайні. Для приладів лінійки VitroLine характерні скляні фронтальні панелі зі скляними ручками в колір приладу. Обидві дизайнерські лінійки доступні у кольорах: «Графітовий сірий Graphite Grey», «Діамантовий білий Brilliant White» і «Чорний обсидіан Obsidian Black» та були відзначені нагородами Red Dot Award та iF Product Design Award.

Нова кавоварка CVA7845 унікальна в багатьох аспектах. Ця модель належить до приладів нового покоління Generation 7000. Вона обладнана трьома контейнерами для зерен, автоматичними функціями промивання трубок подачі молока і видалення накипу, а також датчиком CupSensor для автоматичного регулювання відстані від насадки до краю чашки. Модель CVA7845 раніше вже отримувала нагороду від журі iF, таким чином ставши дворазовим переможцем. Також була відзначена нова лінійка холодильно-морозильного обладнання MasterCool, запуск якої планується восени цього року.

Інноваційність, довговічність та функціональність - ось ті критерії, за якими журі премії Red Dot визначає переможців. Посудомийні машини Miele серії G 7000 відповідають всім зазначеним критеріям, тому нагороди Red Dot Product Design Award 2019 отримали вбудовувані та повновбудовувані посудомийні машини з системою AutoDos та PowerDisk: модель G 7915 SCi отримала нагороду міжнародного конкурсу дизайну iF Award, а модель G 7965 SCVi здобула найвищу нагороду iF Gold Award.

Відзнаку також отримали прилади професійного обладнання компанії Miele: це пральні та сушильні машини, розроблені для професійного використання. Новим моделям PWM 9 і PDR 9 Performance Plus не потрібно багато місця для установки; крім того, вони значно економічніші, ніж попередні моделі.

UA RU