Готуємо разом з Miele

Відвідайте наші майстер-класи! Кожен четвер шеф-кухар Miele розкриває секрети світової кухні в Miele Центрі, в Києві. На вас очікують неймовірні враження та безліч найсмачніших рецептів!

Детальніше
 

Шеф-кухар

Познайомтеся особисто з шеф-кухарем Miele та отримайте поради та рекомендації від кулінарного профі.

Детальніше

Miele à la carte

Miele à la carte

Кулінарне мистецтво

Весь світ кулінарного мистецтва за допомогою декількох кліків: портрети провідних шеф-кухарів, легке вдосконалення кулінарного досвіду, чудові книги рецептів, захоплюючі статті про їжу та напої, найсвіжіші тенденції в світі кухні, бару та вин — це і є Miele à la carte!

Кулінарні тенденції Tunedin - stock.adobe.com

Кулінарні тенденції

Їжа та напої створюють зв'язок між людьми, народами і поколіннями. Тут ви знайдете нові, пізнавальні та цікаві факти про все, що стосується їжі та напоїв, приготування та смакування страв.

Детальніше
Rezepte Adobe Stock

Рецепти

Від яблучного пирога до сабайону, від солодкого до солоного, від простого до складного — понад 1000 рецептів Miele, з якими ви обов'язково впораєтеся.

Детальніше
Getränke

Напої

Що таке "брунелло"? Яка особливість португальского зеленого вина? Який коктейль підходить для аперитиву? Все це і багато іншого ви знайдете саме тут!

Детальніше
Küchenpraxis

Кулінарний досвід

Готувати — це весело! Особливо якщо техніка працює належним чином, а продукти першокласної якості. Тут ви знайдете вичерпну інформацію про все, що робить приготування їжі простішим і веселішим.

Детальніше
Kontakt

Контактні дані

Зверніться до нас

Детальніше