Наскільки він гігієнічний без мішка?

Сертифіковане гігієнічне очищення. На відміну від інших систем без мішка принцип дії систематично відокремлює великі частинки бруду від дрібного пилу. Потім він збирається в окремий контейнер за допомогою фільтру дрібного пилу Gore® CleanStream®. Під час очищення контейнера дрібний пил утримується під контролем. Це інноваційне відділення дрібного пилу гарантує гігієнічне очищення і було сертифіковане саме з цієї причини.
Фільтр дрібного пилу Gore® CleanStream®
Інноваційний принцип відокремлення великих часток бруду в прозорий контейнер для пилу і дрібного пилу в інший контейнер фільтра робить можливим особливо гігієнічне очищення Blizzard. У порівнянні з іншими системами без мішку Blizzard від Miele є значно кращим завдяки тому, що менше дрібного пилу вивільняється під час очищення контейнера.
Click2open
Контейнер для пилу може бути легко видалений з приладу, якщо потягнути ручку вгору. Одним натисненням на кнопку «Очистити» контейнер відкривається, і весь пил падає в відро для сміття.
ComfortClean
Унікальні сенсори стежать за фільтром дрібного пилу Gore® CleanStream®. Функція ComfortClean автоматично очищує фільтр дрібного пилу, коли це потрібно. Через кілька секунд Blizzard CX1 знов готовий до використання та продовжує прибирати так само потужно.
Фільтр вихідного повітря
Вихідний фільтр в Blizzard CX1 від Miele заощаджує час та витрати на підтримку приладу в робочому стані. Він абсолютно не потребує обслуговування і такої високої якості, що його вистачить на увесь термін служби приладу. Його взагалі не потрібно змінювати або чистити.
Hygiene, якого вистачає на увесь термін служби
Фільтр Hygiene, якого вистачає на увесь термін служби, дуже добре утримує пил та збирає 99,98% усіх дрібних часток*. Це саме та гігієнічна чистота, яку б ви хотіли бачити в своєму будинку. 
HEPA* AirClean, вистачає на весь термін служби
Завдяки фільтру HEPA* HEPA 13, якого вистачає на весь термін служби, утримується до 99,999%* дрібних частинок та алергенів. Ця відмінна фільтрація була підтверджена медичною організацією "Allergy UK" і сертифікована як придатна для людей з алергією. Blizzard CX1 від Miele отримав знак якості "схвалено" за його загальне потужне утримання пилу.
Згідно з EN 60312-1Згідно з EN 1822/2011 Цифри у якості прикладів для демонстрації переваг продукту
UA RU