Назад

Ігор Дубляк

Cпеціалізується на італійській, французькій, середземноморській та сучасній українській кухнях, цікавиться паназіатською та кавказькою кухнями.
-

    Ігор Дубляк - професійний шеф-кухар. Отримавши профільну освіту, ось вже 16 років Ігор займається улюбленою справою - шукає, знаходить, творить, дивує і, нарешті, навчає інших кулінарній майстерності.

    Починав свою кар'єру з кухаря, потім працював старшим зміни, су-шефом і шеф-кухарем в ресторанах Києва. У пошуках нового досвіду Ігор 6 років пропрацював домашнім шеф-кухарем, після чого відкрив свою кулінарну студію "HealthyFood" на початку 2013 року і з тих пір ділиться досвідом приготування смачної і здорової їжі з іншими.

    Ігор спеціалізується на італійській, французькій, середземноморській, сучасній українській кухнях, цікавиться паназіатською та кавказькою кухнями. Завжди робить акцент на приготуванні корисних страв. Щороку здійснює гастрономічні подорожі по Європі, вивчає місцеві кулінарні традиції, культуру харчування. Це надихає його на створення нових і нових рецептів і надає його стравам більше професійних і творчих ноток.

    Ігор є шеф-кухарем проекту «Готуємо разом з Miele» з дня запуску проекту в Києві з листопада 2013.

    UA RU