Kontakt

Cервісний центр

Телефони:
0-800-500-290 (Дзвінкі на території України безкоштовні)
+38 044 496 03 00 (Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора)

01033, Київ, вул. Жилянська, 48, 50 A

info@miele.ua

Шановні клієнти,

Згідно Рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у місті Києві введено карантин, тому Miele Центри у місті Києві буде тимчасово зачинено у період з 22 березня по 9 квітня включно. Наша служба доставки працює у звичному режимі, тому ви можете здійснювати покупки побутової техніки, аксесуарів і хімії онлайн.

З сервісних та інших питань звертайтеся у Контактний Центр за номером телефону 0 800 500 290.

Звертаємо Вашу увагу, що Мiele Experience Center Б. Хмельницького, що знаходиться за адресою – м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 17/52А, відтепер працює як Центр видачі замовлень.
Про готовність інтернет-замовлення до видачі Вас буде сповіщено після узгодження з оператором, за умови наявності достатньої кількості товару в Центрі видачі.

Дякуємо за розуміння.Контактні дані

Ремонт

Ihr Partner für alle Servicefälle

Ваш партнер для оперативного обслуговування

Купуючи техніку Miele, ви вибираєте надійність і високу якість. Однак за потреби сервісна служба Miele надасть професійну допомогу.

Ми завжди поруч! 7 днів на тиждень працює наш Центр сервісної допомоги. Телефонуйте за телефоном 0-800-500-290 (двінок безкоштовний в межах України) і ви отримаєте вичерпні відповіді на всі ваші запитання.

Замовлення ремонту

Якщо виникла проблема з роботою техніки, Miele пропонує повний спектр сервісних послуг. Замовити ремонт ви можете за телефоном 0-800-500-290 (двінок безкоштовний в межах України) або надіславши онлайн-замовлення.

Детальніше

Miele Сервіс

Якість роботи Центру обслуговування клієнтів регулярно оцінюється на основі опитувань покупців. Крім того, оцінка проводиться незалежними агентствами.Технічний сервіс побутової техніки Miele 17 раз поспіль отримував найвищі рейтинги.

Детальніше