Шовк

Шовк — це натуральне волокно, яке отримують із розмотування коконів тутового шовкопряда. Працьовиті шовкопряди плетуть тонкі нитки до чотирьох кілометрів у довжину. Шовк відрізняється особливим блиском, високим ступенем тонкості ниток і легкою вагою. Завдяки його м'якості і зовнішньому вигляду, які не сплутати ні з чим, шовк випромінює відтінок розкоші, торкаючись до шкіри. Із цієї причини шовк вимагає особливого догляду.

Прання: Miele залишила прання шовку руками в минулому! Програма Miele «Шовк» забезпечує особливо дбайливе очищення всіх делікатних тканин, призначених для ручного прання, які не містять вовни. Процес прання ідеально підходить для догляду за шовком. На додаток до цього, сотовий барабан Miele особливо ніжний до вашої білизни, завдяки своїй стільниковій структурі поверхні.

Сушка: Програма «Ручний догляд за шовком» у сушильній машині Miele обробляє шовк теплим повітряним потоком і зменшує утворення складок.

Прасування: Оскільки волокна чутливі до високих температур, шовк потрібно прасувати в ще злегка вологому стані при макс. нагріві у 2 крапки або з парою. Антипригарна підошва забезпечує додатковий захист від підпалин.

UA RU