Корисні поради та інформація

Близько 100 років тому одяг прали вручну. Але вже на початку XX століття з'явилися перші пральні машини, які значно полегшити щоденну працю господарок. З тих пір пройшло багато часу ...

Компанія Miele розробила безліч технологічних нововведень, які знаменували собою основні етапи розвитку техніки по догляду за білизною.

У цьому розділі крім цікавої інформації про матеріали текстильних виробів, є безліч порад з видалення плям, а також довідник символів, які розміщуються на ярликах одягу.

Догляд за текстильними виробами

Швидше за все, вам доводилося, стоячи перед кошиком з білизною, замислюватися про те, що можна прати разом, а що ні, і як саме правильно прати? Зазвичай прання проходить без проблем, але іноді бувають і неприємні сюрпризи: улюблені речі можуть давати усадку і навіть знебарвлюватися. По суті, догляд за речами визначається тим, з якої тканини вони зшиті. Тому слід дотримуватися основних правил. У цій главі ми опишемо найпоширеніші види тканин і розповімо, як доглядати за ними, щоб ви могли правильно вибрати програму для прання.

Детальніше

Поради з видалення плям

"О, ні! Пляма..." Без паніки! Наш посібник із догляду за білизною містить цінні поради з видалення плям.
Тут ви знайдете те, що, можливо, завжди знала ваша бабуся: як видалити стійкі плями. На жаль, ми не можемо гарантувати видалення абсолютно усіх плям без сліду, але запевняємо вас, що ви завжди матимете доступні рекомендації для порятунку вашого одягу. І, можливо, нервове протистояння з плямою попри все матиме щасливий кінець.

Детальніше

Символи з догляду за тканинами

Для прання, сушки, прасування та хімчистки є спеціальні знаки і символи, які вказують, що робити можна, а що не можна.
Ми роз'яснимо найпоширеніші символи по догляду за текстильними виробами, і ви зможете найкращим чином доглядати за своїм одягом.

Детальніше