Kontakt

Cервісний центр

Телефони:
0-800-500-290 (Дзвінкі на території України безкоштовні)
+38 044 496 03 00 (Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора)

01033, Київ, вул. Жилянська, 48, 50 A

info@miele.ua

Шановні клієнти,

Згідно Рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у місті Києві введено карантин, тому Miele Центри у місті Києві буде тимчасово зачинено у період з 22 березня по 9 квітня включно. Наша служба доставки працює у звичному режимі, тому ви можете здійснювати покупки побутової техніки, аксесуарів і хімії онлайн.

З сервісних та інших питань звертайтеся у Контактний Центр за номером телефону 0 800 500 290.

Звертаємо Вашу увагу, що Мiele Experience Center Б. Хмельницького, що знаходиться за адресою – м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 17/52А, відтепер працює як Центр видачі замовлень.
Про готовність інтернет-замовлення до видачі Вас буде сповіщено після узгодження з оператором, за умови наявності достатньої кількості товару в Центрі видачі.

Дякуємо за розуміння.Контактні дані

Доставка

Lieferung

Доставка

Ми доставимо вашу техніку за місцем призначення швидко, надійно, професійно!

Контакти

Доставка додому

  • Ми можемо доставити побутову техніку з понеділка по п'ятницю в узгоджений з вами час. 

    Доставка приладів категорії «Спецпропозиції» в інтернет-магазині shop.miele.ua здійснюється за рахунок покупця згідно тарифів оператора «Нова Пошта» протягом 7 (семи) днів з моменту отримання оплати. У разі замовлення приладів категорії «Спецпропозиції» та приладів з розділу «Асортимент» – вартість доставки буде включено у вартість замовлення.

    Для великогабаритних приладів (холодильники, морозильники) строки та спосіб доставки узгоджуються додатково при оформленні замовлення. 

  • Кваліфікована команда доставить продукцію Miele до місця установки.
  • Ми розпакуємо техніку і приберемо всі пакувальні матеріали, щоб ви змогли одразу ж почати користуватися приладами Miele.